shane larkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shane larkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shane larkinas“.

Paskelbti brangiausi Eurolygos žaidėjai – sąraše net trys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai

Paskelbti daugiausiai kitame sezone Eurolygos uždirbsiantys krepšininkai. Sąrašą sudarė „Eurohoops.net“ portalas. Brangiausias kito sezono žaidėjas bus „Barcelona“ aukštaūgis Nikola Mirotičius, kuris uždirbs 4,5 mln. JAV dolerių. Kitas dvi vietas užima Stambulo „Anadolu Efes“ komandos smogiamas gynėjų duetas - Shane’as Larkinas ir Vasilije Micičius. Pirmasis yra antras ir uždirbs 3,7 mln. JAV dolerių, o V.Micičius - 3 mln. JAV dolerių.
2021-08-26

„Anadolu Efes“ vargo nematė ir Tel Avive

Stambulo „Anadolu Efes“ (18/10) komanda Eurolygoje įsirašė dar vieną triuškinamą pergalę. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 90:66 (22:17, 25:14, 24:16, 19:19) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (11/16) ekipą ir laimėjo devintą kartą iš eilės. Stambulo komanda nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje pirmavo 30 taškų. Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Shane’as Larkinas ir Vasilije Micičius.
2021-03-16

Prieš mačą su „Žalgiriu“ – turkų pirmoji nesėkmė prieš lietuvio klubą

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda prieš Eurolygos rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ patyrė nesėkmę. Turkijos klubas šalies čempionate 85:103 pripažino Afjonkarahisaro „Ahyon“ pranašumą ir patyrė pirmąją nesėkmę nacionalinėje lygoje. Evaldas Kairys nugalėtojams per 30 minučių pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir išprovokavo 5 pražangas.
2021-03-07

Nuo fantastikos iki tragedijos: „Olympiacos“ per tris kėlinius sukrapštė 27 taškus

Lengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (14/10) komanda. Turkijos klubas namuose 76:53 (11:26, 32:8, 15:9, 18:10) sutriuškino Pirėjo „Olympiacos“ (11/14) ekipą. Nugalėtojus į priekį vedė Shane’as Larkinas, kuris pelnė 21 tašką, o visa komanda pataikė 64 proc. dvitaškių. Šeimininkai po pirmojo kėlinio atsiliko 15 taškų. Tačiau per likusius tris kėlinius praleido vos 27 taškus ir galiausiai patys paskutiniame ketvirtyje pirmavo 25 taškais.
2021-02-18

Larkino šou išsaugojo Turkijos šansus žengti į Europos čempionatą

Sekmadienį Europos čempionato atrankos D grupės rungtynėse Shane‘o Larkino tempiama Turkijos rinktinė (1/3) namuose tik po dramatiškos kovos 73:71 (24:14, 17:23, 14:18, 18:16) palaužė Nyderlandų (2/2) ekipą ir išsaugojo galimybes patekti į pagrindinį turnyrą. Nesėkmės atveju turkai pirmą kartą nuo 1991 metų būtų nedalyvavę Europos čempionate. Sh.Larkinas pelnė 23 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus, Sertačas Šanli pridėjo 13 taškų.
2020-11-29

„Anadolu Efes“ ekipoje užfiksuotas dar vienas koronaviruso atvejis

Stambulo „Anadolu Efes“ ekipoje užfiksuotas antrasis koronaviruso atvejis per pastarąją savaitę. Kaip ir prieš praėjusios savaitės rungtynes su Pirėjo „Olympiacos“, taip ir šį kartą užsikrėtusio asmens tapatybė neatskleidžiama. „Anadolu Efes“ taip pat pranešė, kad ateinančio turo rungtynėse negalės žaisti Shane‘as Larkinas ir Bryantas Dunstonas, o tik rungtynių dieną paaiškės, ar jiems galės padėti Tiboras Pleissas ir Sertačas Šanli. Sh.
2020-11-04

Fantastiški skaičiai: Larkinas pagerino Eurolygos rezultatyvumo rekordą

Shane‘as Larkinas pagerino Eurolygos taškų rekordą, o jo vedama Stambulo „Anafolu Efes“ (9/2) ekipa namuose 104:75 (30:22, 27:18, 19:18, 28:17) nepaliko vilčių iki šiol be pergalių svečiuose likusią Miuncheno „Bayern“ (4/7) komandą. Sh.Larkinas vien per pirmuosius du kėlinius buvo pelnęs 25 taškus, o trečiojo kėlinio viduryje jau buvo įmetęs 36 taškus. Ketvirtame kėlinyje Sh.Larkinas toliau tęsė įspūdingą pasirodymą ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 49 taškus (5/7 dvit.