Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šeštas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šeštas“.

Į realybės šou „Šlovė ir turtai“ atvykęs Rūlė tapo „šeštu“ ir buvo priverstas kuopti namus

Iš realybės šou „Kelias į žvaigždes” pažįstamas Rūlė manė, kad vos atvykęs į „Šlovės ir turtų” rezidenciją nušluostys visiems nosis, o atsitiko taip, kad jis šluosto indus ir nešioja šiukšles... „Šeštas“ – tai bausmė, skiriama už įvairiausius nusižengimus – girtavimą, užduočių nevykdymą, atsikalbinėjimą ir t.t. Rūlė „šešto” titulą gavo už tai, kad... nieko neveikė. Vaikinas nedalyvavo užduotyse, o kol visi rengė pasirodymus, tiesiog gulėjo lovoje.
2013-02-05

Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Kinijoje finišavo trečias

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) Kinijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Tour de Qinghai Lake“ dešimtajame etape pirmadienį užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo italas Andreja Gvardinis (Andrea Gvardini, „Farnese Vini-Selle Italia“). Jis 191 km nuvažiavo per 4 val. 39 sek.
2012-07-09

Dviratininkas E. Juodvalkis lenktynėse Belgijoje nukrito į šeštąją vietą

Belgijoje vykstančių 82-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Belgium“ antrajame etape ketvirtadienį lietuvis Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 53-iąją vietą. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo 29-erių metų vokietis Andrė Graipelis (Andre Greipel, „Lotto-Belisol“). Jis ketvirtadienį 170,7 km nuvažiavo per 3 val. 46 min. 13 sek. E. Juodvalkis bendrojoje įskaitoje iš ketvirtosios vietos nukrito į šeštąją.