Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šeštadienį kauno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šeštadienį kauno“.

Kaune avariją padarė beveik 6 promiles pripūtęs vyras

Šeštadienį Kauno rajone avariją sukėlė vyras, kuriam nustatytas net 5,85 promilės girtumas, pranešė Kelių policijos tarnyba. Vidurdienį kelyje Kaunas–Jonava automobilis „Ford Focus“, vairuojamas visiškai girto 30 metų vyro, iš kurio teisės vairuoti anksčiau jau buvo atimta, susidūrė su su 44 metų vyro vairuojamu automobiliu „Kia Sportage“. Eismo įvykį sukėlusiam vairuotojui buvo nustatytas net 5,85 prom. girtumas, vyras buvo pristatytas į Kauno klinikas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2018-09-03

EURO 2016 salės futbolo pirmenybių atrankos turnyre Kaune Lietuvos rinktinė liko trečia

Šeštadienį Kauno sporto halėje pasibaigusiame 2016 metų Europos salės futbolo čempionato (UEFA Futsal EURO 2016) preliminaraus etapo C grupės keturių komandų atrankos turnyre Lietuvos rinktinė iškovojo vieną pergalę, patyrė dvi nesėkmes ir liko trečia. Paskutiniąsias grupės turnyro rungtynes lietuviai 2:8 (1:2) pralaimėjo C grupės turnyrą laimėjusiems Gruzijos salės futbolininkams.
2015-01-18

Regbio čempionate Lietuva startavo pergale prieš Daniją

Šeštadienį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione prasidėjo vienas didžiausių sporto renginių Lietuvoje – Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyras. Šiame turnyre 10 šalių komandos kovoja dėl vienintelio kelialapio į elitinį divizioną. Kadangi dėl įvairių priežasčių į čempionatą neatvyko Nyderlandų ir Kroatijos rinktinės, Lietuvai leista turėti dvi komandas. Antroji Lietuvos rinktinė kovos dėl apdovanojimų, bet nepretenduoja į aukštesnį divizioną.