sergio perezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergio perezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergio perezas“.

2024-ųjų sezono favorite laikoma „Red Bull“ pademonstravo „RB20“ vardu pavadintą bolidą

2023-ieji buvo akivaizdūs „Red Bull“ komandos ir Makso Verstappeno dominavimo metai. Ir sprendžiant iš automobilių sporto ekspertų išsakomų pareiškimų ir kitų komandų nusiteikimo, tikimasi, jog „Red Bull“ vėl bus vienvaldė čempionato lyderė. Dar vieno dominuojančio sezono sieksianti „Red Bull“, vasario 15-osios vakarą surengė naujam Formulės 1 sezonui paruoštą „RB20“ bolidą. Bolido pristatymo metu, komandos vadovas C. Horneris sakė: „Tai – praėjusių metų bolido evoliucija.
2024-02-15

Dvikovoje su F.Alonso pralaimėjęs S.Perezas džiaugiasi: „Tai buvo puiki kova“

Jaudinančią dvikovą visiems Formulės 1 žiūrovams padovanoję „Red Bull“ ir „Aston Martin“ komandos atstovai po lenktynių negailėjo komplimentų vienas kitam. Ir nors ketvirtą vietą užėmė S.Perezas tikėjosi, jog lenktynių savaitgalį jam pavyko užbaigti gurkšnojant šampaną, meksikietis pabrėžia, jog tai buvo labai reikalingas, teigiamas rezultatas. „Tai buvo labai įtempta kova. Joje išbandžiau viską“, – kalbėdamas su „Sky News“ žurnalistais sakė S.Perezas. „Fernando to pelnytai nusipelnė.
2023-11-07

Po incidento tribūnuose „Formulės 1“ lenktynių Meksikoje metu vienas iš sirgalių sulaukė griežtos nuobaudos

Savaitgalį Meksikoje vyko incidentų kupinos 19-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės. Jau pirmajame rate jos baigėsi vietiniam herojui Sergio Perezui („Red Bull“). Meksikietis iš 5-os vietos puikiai pajudėjo į startą, pavijo abu lyderius ir išore bandė pakilti į pirmą vietą. Visgi, tuo metu jis su komandos draugu Maxu Verstappenu („Red Bull“) į „dėžę“ įspraudė monakietį Charlesą Leclercą („Ferrari“), kuris neturėjo kur dėtis ir kliudė S.Perezą.
2023-10-31

Sprinto lenktynėse Austrijoje – dar viena Verstappeno pergalė ir „Red Bull“ dublis

Austrijoje tęsiasi vienas iš ilgųjų „Formulės 1“ savaitgalių. Šeštadienį čia buvo surengtos sprinto lenktynės. Džiūstančioje trasoje pergale džiaugėsi olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu. Visi pilotai startavo su tarpinėms oro sąlygoms skirtomis padangomis. Po starto M.Verstappenas įsivėlė į kovą su komandos draugu meksikiečiu Sergio Perezu.
2023-07-01

Verstappenas vėl iškovojo „pole“ poziciją, trasos ribose neišsilaikęs Perezas – 15-as

Austrijoje prasidėjo vienas iš ilgųjų „Formulės 1“ savaitgalių. Penktadienį čia įvyko kvalifikacija pagrindinėms sekmadienio lenktynėms. Jau ketvirtą kvalifikaciją iš eilės laimėjo olandas Maxas Verstappenas. „Red Bull“ lyderis geriausiu bandymu ratą nuvažiavo per 1 min. 4.391 sek. Gerą tempą demonstravo „Ferrari“ komanda.
2023-06-30

Monako GP kvalifikacijoje – dramatiška Maxo Verstappeno pergalė

Šeštadienį legendinėje Monako trasoje vyko šeštoji šių metų „Formulės 1“ sezono kvalifikacija, kurią po dramatiškos kovos laimėjo olandas Maxas Verstappenas. „Red Bull“ lyderis paskutiniu bandymu ratą įveikė per 1 min. 11.365 sek. Jis vos 0.084 sek. aplenkė veteraną ispaną Fernando Alonso („Aston Martin“). Po 2 sektorių M. Verstappenas dar buvo atsilikęs apie 0.2 sek., bet trumpame trečiajame sektoriuje sukūrė stebuklą.
2023-05-27

Majamio GP: 9-as startavęs Verstappenas iškovojo pergalę, Sainzas nubaustas už greičio viršijimą

Vėlyvą sekmadienio vakarą Lietuvos laiku Majamyje (JAV) buvo surengtos penktosios 2023 m. „Formulės 1“ sezono lenktynės, kurias laimėjo tik 9-ą startinę vietą turėjęs olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu.
2023-05-08

„Formulės 1” etape Azerbaidžane triumfavęs Perezas įsirašė į istoriją

Baku (Azerbaidžanas) sekmadienį finišavo intensyviausias „Formulės 1“ etapas – Azerbaidžano GP. Pergalę pagrindinėse lenktynėse iškovojo meksikietis Sergio Perezas („Red Bull“) Penktadienį čia įvyko kvalifikacija, šeštadienį – sprinto kvalifikacija ir sprinto lenktynės, o sekmadienį buvo surengtos pagrindinės lenktynės. Jose visi svarbiausi įvykiai nutiko per 20 ratų, o vėliau apie valandą lyderiai tiesiog taupė padangas ir neatliko nė vieno lenkimo.
2023-04-30

Naujo formato „Formulės 1“ sprinto lenktynėse triumfavo Perezas, Verstappenas liko trečias

Šeštadienio popietę Baku (Azerbaidžanas) startavo naujo formato „Formulės 1“ sprinto lenktynės. Pirmąją vietą ir 8 taškus sau pelnė „RedBull“ pilotas Sergio Perezas. Iš „pole“ pozicijos sprinto lenktynes pradėjęs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas užtikrintai startavo. Trečioje vietoje buvusį čempioną Maxą Verstappeną su „RedBull“ dar pirmajame rate aplenkė „Mercedes“ vairuotojas George‘as Russellas.
2023-04-29

Autosporto turtuoliai: kiek uždirba „Formulės 1“ pilotai?

Visai neseniai prasidėjo 74-asis „Formulės 1“ sezonas. Nors tarp 20-ies geriausių pasaulio lenktynininkų yra net keli naujokai, tačiau daugiausiai uždirbančių gretos nesikeičia. Naujienų portalas tv3.lt pateikia daugiausiai uždirbančius 2023 m. „Formulės 1“ sezono pilotus. 1. Maxas Verstappenas – 55 mln. dolerių Nors M. Verstappenui tik 25-eri, tačiau jis daugiausiai uždirba iš visų 2023 m. lenktyniaujančių „Formulės 1“ pilotų.