sergio escudero

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergio escudero“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergio escudero“.

„Sevilla“ atvyksta į Lietuvą: ko užsiprašė futbolo žvaigždės?

Į Lietuvą atvyksta tokio masto futbolo klubas, kokio čia nebuvo 13 metų. 2005-aisiais su „Kaunu“ žaidė tuomet UEFA Čempionų lygos nugalėjo vardą gynęs „Liverpool“. Šįkart su Vilniaus „Žalgiriu“ rungtyniaus šeštąją vietą Europos klubų reitinge užimanti „Sevilla“. Kokių pageidavimų turi futbolo žvaigždės? Iš oro uosto – kaip paprasti mirtingieji Žalgiriečiai su „Sevilla“ žais atsakomąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes.
2018-08-14

„Sevilla“ futbolininkai iš taurės varžybų išmetė „Atletico“

Netikėtumas Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje. Madrido „Atletico“ eliminavo „Sevilla“ futbolininkai. Jie atsakomosiose rungtynėse antradienį namie triumfavo 3:1 (1:1). Nugalėtojams įvarčius pelnė Sergio Escudero (1 minutė), 11 metrų baudinį realizavęs Everas Banega (48 min.) ir Pablo Sarabia (78 min.). „Atletico“ gretose pasižymėjo Antoine’as Griezmannas, kamuolį į vartus nukreipęs 13-ąją minutę.
2018-01-24

Čempionų lygoje lijo įvarčiais

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape per penkerias rungtynes įmušta 16 įvarčių. Pergalę didžiausiu skirtumu iškovojo Glazgo „Celtic“ (Škotija), kuris namie 5:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ (Kazachstanas). Dublį pelnė Scottas Sinclairas (42, 60 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jamesas Forrestas (79 min.). „Astana“ dukart nukreipė kamuolį į savuosius vartus. 32-ąją minutę tai padarė Yevgeny Postnikovas, 88-ąją – Igoris Shitovas.