sergi martinezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergi martinezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergi martinezas“.

Arnas Velička išrinktas į geriausių žaidėjų penketą

Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) rinktinės įžaidėjas Arnas Velička sulaukė įvertinimo dėl žaidimo Europos pirmenybėse. Bratislavoje, kur Lietuvos aštuoniolikmečių komanda iškovojo bronzos medalius, 17-metis 192 cm ūgio lietuvis išrinktas į simbolinį geriausių turnyro žaidėjų penketą. „Barcelona“ jaunimo komandoje Ispanijos antrosios lygos varžybose praėjusį sezoną rungtyniavęs A.Velička šiame Europos čempionate pelnė po 15,3 taško, atkovojo po 7 kamuolius, atliko po 6,4 rezultatyvaus perdavimo.
2017-08-07

Lietuvos 16-mečių rinktinė Europos jaunučių krepšinio čempionato starte įveikė ispanus

Lietuvos rinktinė pergale pradėjo „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionatą Kaune, kuriame kovas pradėjo 15 rinktinių - į turnyrą neatvyko FIBA Europe suspenduota Rusijos komanda. Ketvirtadienį pirmosiose keturių ekipų B grupės turnyro rungtynėse sporto halėje Gedimino Petrausko auklėtiniai 66:61 (16:13, 11:17, 20:18, 19:13) įveikė Ispanijos bendraamžius.