sergejus panovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus panovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus panovas“.

Rusijos čempionai laimėjo šešių komandų krepšinio turnyrą Serbijoje ir Juodkalnijoje

Ketvirtadienį Serbijoje ir Juodkalnijoje pasibaigusį šešių komandų "Čempionų taurės" krepšinio turnyre, kuriame dalyvavo net keturios komandos ULEB Eurolygoje rungtyniausiančios B grupėje kartu su Kauno "Žalgiriu", laimėjo Maskvos CSKA klubas. Būsimieji kauniečių varžovai Rusijos čempionai CSKA krepšininkai turnyro finale 85:79 (19:22, 30:25, 18:13, 18:19) įveikė kitą B grupės komandą Bolonijos "Skipper" (Italija). Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sergejus Monia (19 tšk.
2003-09-26

Dariaus Songailos klubas beveik užsitikrino vietą tarp keturių stipriausių Rusijos krepšinio taurės turnyro komandų

Ketvirtadienį pirmosiose Rusijos krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Dariaus Songailos Maskvos CSKA klubas 102:57 (25:23, 32:13, 26:8, 19:13) sutriuškino Rimo Girskio treniruojamą Saratovo "Avtodor" komandą ir beveik užsitikrino vietą finalinio ketverto varžybose. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 13 taškų į varžovų krepšį įmetę amerikietis Jonas Holdenas, graikas Nikos Hatzivrettas ir Sergejus Panovas, bei 11 taškų pelnęs D.Songaila. Lietuvis per 21 min.