sergejus fesikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus fesikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus fesikovas“.

V. Janušaitis pasaulio taurės varžybose – šeštas

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finale liko šeštas. 28 metų kaunietis distanciją įveikė per 52,35 sek. Ankstesnį rekordą - 52,61 sek. - V. Janušaitis buvo pasiekęs antradienį Švedijoje. Nugalėjo rusas Sergejus Fesikovas - 50,96 sek. Antras finišavo PAR atstovas Gerhardas Candbergas (Gerhard Zandberg, 51,05 sek.
2009-11-14

V. Janušaitis dar kartą pagerino Lietuvos rekordą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Stokholme (Švedija) vykstančio pasaulio taurės varžybų etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finale antradienį finišavo penktas. 28 metų kaunietis distanciją įveikė per 52,61 sek. ir antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą - šį kartą net 0,54 sek. Atrankos varžybose V. Janušaitis distanciją įveikė per 53,15 sek. ir 0,01 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį ankstesnį Lietuvos rekordą.
2009-11-10

V. Janušaitis - Europos plaukimo čempionato finale

Vytautas Janušaitis sekmadienį plauks Vengrijoje vykstančio Europos plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionato finale.Šeštadienį pusfinalyje V. Janušaitis 100 m nuotolį kompleksiniu būdu įveikė per 54,52 sekundės ir užėmė penktą vietą. Greičiau už lietuvį plaukė tik slovėnas Peteris Mankocas (53,45 sek.), vokietis Thomas Rupprathas (53,77 sek.), Prancūzijai atstovaujantis Antonas Galavatinas (53,81 sek.) ir rusas Sergejus Fesikovas (54,20 sek.