sergejus andronovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus andronovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus andronovas“.

Pasaulio ledo ritulio čempionate – dešimt rusų įvarčių į Italijos vartus

Rusijos ledo ritulininkai tęsia sėkmingą pasirodymą Vokietijoje ir Prancūzijoje vykstančiame pasaulio čempionate. Antrajame A grupės mače Olego Znaroko auklėtiniai net 10:1 sutriuškino italus.
2017-05-07

Pasaulio čempionato starte prireikė baudinių

Pasaulio ledo ritulio čempionatas Vokietijoje ir Prancūzijoje startavo baudinių serija. Jos prireikė Švedijos bei Rusijos susitikime. Švedai ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę pelnyto Eliaso Lindholmo įvarčio. Antrajame kėlinyje tikslių smūgių nebuvo. Rusai rezultatą išlygino 44-ąją minutę, kai įmušė Sergejus Andronovas. 60 minučių nugalėtojo neišaiškino, tad teko žaisti pratęsimą. Per penkias jo minutes įvarčių taip pat neįmušta. Komandos stojo į kovą baudinių serijoje.