sergej davydov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergej davydov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergej davydov“.

Prancūzijos čiuožėjas antrą kartą tapo Europos čempionu

Po dvejų metų pertraukos antrą kartą per savo karjerą Europos dailiojo čiuožimo pirmenybių čempiono aukso medalį iškovojo praėjusių metų Senojo žemyno bronzos medalininkas bei planetos vicečempionas 22 metų prancūzas Brianas Joubert`as. Jis ketvirtadienio vakarą nugalėjo laisvojoje programoje bei sumoje surinko 227,12 balo. Sidabro medalis atiteko po trumposios programos pirmavusiam dvidešimtmečiam čekui Tomašui Verneriui (212,69), kuris praėjusių metų Europos pirmenybėse buvo tik dešimtas.
2007-01-26

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Lenkijoje medalių dalybas pradėjo vyrai

Lenkijos sostinėje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate trečiadienį medalių dalybas pradėjo 32 vyrai, iš kurių po trumposios programos kovą dėl medalių tęs 24-i sportininkai. Pirmuoju lyderiu tapo 20-metis čekas Tomas Verneris, kuris praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybėse buvo tik dešimtas. Jis surinko 76,56 balo ir daugiau, kaip 5 balais pagerino savo asmeninį geriausią rezultatą.