serdaras gurleras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serdaras gurleras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serdaras gurleras“.

Žydrūnas Karčemarskas Turkijoje buvo neįtikėtinas

Žydrūnas Karčemarskas Turkijoje padovanojo savo komandai tašką. Lietuvis žaidė fantastiškai, atrėmė 11 metrų baudinį, o Ankaros „Osmanlispor“ namie 0:0 baigė rungtynes su Malatijos „Yeni“ futbolininkais. 11 metrų baudinys skirtas 12-ąją minutę, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Numanas Curuksu. Prie žymos stojo Khalidas Boutaibas. Marokietis stipriai mušė į vartų vidurį, bet tam Ž. Karčemarskas buvo pasiruošęs.
2018-01-20

Turkijoje – „sausi“ Žydrūno Karčemarsko vartai ir atremtas 11 metrų baudinys

Turkijoje svarbią pergalę iškovojo Superlygos autsaiderė „Osmanlispor“. Ji šeštadienį 3:0 (0:0) sutriuškino Karabiuko „Kardemir“. 62-ąją minutę įmušė Tiago Pinto, 74-ąją ir 85-ąją – Serdaras Gurleras, Nugalėtojų vartus visas rungtynes gynė bei įvarčio nepraleido Žydrūnas Karčemarskas. 34-erių lietuvis 93-ąją minutę atrėmė 11 metrų baudinį. „Osmanlispor“ (7 taškai) užima 17-ąją vietą tarp 18-os komandų. „Kardemir“ (8 tšk.) nukrito į 15-ąją poziciją.