senelė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „senelė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „senelė“.

Močiutės replika prie Vėlinių stalo net nupurtė: „Kada baigsis ši kvaila mada?“

„Šių Vėlinių nepamiršiu dar ilgai. Aplankėme kapus, su vyru atvažiavome pas močiutę į svečius. Čia susirinko nemažai giminaičių ir mes visi turėjome puikiai jaustis, bendrauti ir kalbėtis. Deja, viskas pakrypo netikėta linkme“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ingrida iš Šakių. Su vyru esame susituokę trejus metus. Gyvename laimingai, daug keliaujame – dirbame, kad galėtume leisti sau pamatyti pasaulį, nes vaikystėje, deja, dėl finansų, mūsų šeimos negalėjo sau to leisti.
2022-11-02

35-erių metų senelė išvaizda nustebina ne vieną – žmonės galvoja, kad ji anūko mama

Šią jaunatvišką močiutę žmonės dažnai pavadina jos anūko mama, o kai eina su dukra neretai išgirsta, kad jos – sesės. Vos 35 metų Casey Maree Seckhold iš Sidnėjaus tapo močiute po to, kai jos jauniausioji 18 metų dukra Nikita susilaukė vaikelio. Geriausia dalis būnant jauna močiute, sako Casey, yra ta, kad turi begalę jėgų ir energijos.
2021-05-10

61-erių Cecilija pati sau pasigimdė anūką: stebisi visas pasaulis

61-erių moteris iš Nebraskos (JAV) pagimdė savo anūkę. Cecile Eledge ėmėsi šios specialios kelionės, kad jos sūnus ir jo sutuoktinis galėtų turėti savo kūdikį, rašo cbsnews.com. Pasak Nebraskos medicinos centro pranešimo spaudai, C. Eledge buvo surogatinė motina sūnui Matthew Eledge’ui ir jo sutuoktiniu Elliotui Dougherty’ui. „Nebuvo nė akimirkos dvejonių. Tai buvo natūralus instinktas“, – sakė C. Eledge.
2019-04-06

Vos tramdysite ašaras: senelės reakcija sugraudino tūkstančius

  Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Būtent taip mano ir Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, gyvenanti senolė Shirley.   Ligota moteris ilgus metus džiaugėsi nepamainoma keturkojo augintinio draugija, tačiau 14 metų trukusi draugystė nutrūko mirus Shirley šuniukui. Liūdinčią senelę matęs jos anūkas Matthew kiekvieną dieną išgyveno ne tik dėl prastėjančios močiutės sveikatos, bet taip pat ir dėl prastos nuotaikos, depresijos.
2018-09-23

Jūrų pėstininko staigmena šeimai – nepakartojama: nuo šoko net nualpo

20-metis Torris Tyrellis Brownas iš Misisipės dirba kariniame laivyne pietų Japonijoje. Namuose jis nesilankė beveik du metus. Praėjusį mėnesį jis nusprendė nudžiuginti savo artimuosius ir netikėtai jiems pasirodyti. Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota jo artimų žmonių reakcija. Vaikino močiutė iš tos laimės net nualpo. Akivaizdu, kad Torrio siurprizas sukėlė stipresnių jausmų jo mylimiems žmonėms, nei buvo tikėtasi.
2018-08-07

80-metė senolė anūkės rankose tampa tikra diva: nuotraukos šokiruos

Grožio specialistė iš Kroatijos Tea Flego – itin populiari socialiniuose tinkluose. Daugiatūkstantinę gerbėjų minią turinti vizažistė itin išpopuliarėjo tada, kai pradėjo rodyti makiažus ant savo močiutės Livios. 80-metę moterį savo modeliu pasirinkusi mergina internete dažnai dalijasi jos nuotraukomis. Vis dėlto tai, ką ji padaro su savo senele, be žado palieka ne vieną. Kontūravimas, ryškūs šešėliai ar sodrios spalvos lūpos – 80 metė pensinio amžiaus senolė tampa visiškai nepanaši į save.
2018-03-17

Dingusios moters miškuose ieškojo dešimtys pareigūnų, savaitgalį – baisi žinia

Varėnos rajone praėjusią savaitę vyko didžiulė operacija, kuri tęsėsi kelias dienas ir naktis. Deja, šeštadienį - baisi žinia. Šeštadienį Varėnos rajone rastas dingusios senolės kūnas. Liepos 12-ąją dingusios be žinios 85-erių moters kūnas rastas Jakėnų seniūnijoje, prie Puodžių kaimo, pelkėtame miško masyve. Smurto požymių nerasta, pranešė Alytaus apskrities policija. Naujienų portalas tv3.lt primena, kadliepos 12 d. apie 18 val. iš namų, esančių Varėnos r., Jakėnų sen.
Kriminalai 2017-07-17

Jis tikrai nėra jos anūkas, o ji tikrai nėra jo močiutė

Ne veltui sakoma, kad tikrai draugystei nėra svarbus amžius, išvaizda, rasė, lytis ar pasaulėžiūra. Ši bičiulių porelė tik dar kartą įrodo tą faktą. 89-erių Norma Cook ir 31-erių Chrisas Salvatore – neišskiriami draugai, kurių bičiulyste žavisi tūkstančiai internautų. Jaunas vyras – Holivudo aktorius, o miela senolė – jo kaimynė. Vienas kitą šie žmonės atrado, kai Chrisas atsikraustė į naujus namus.
2017-01-27

Medikai ryžosi operuoti šimto metų sulaukusią ligonę

Per rytinį vizitą nuo patyrusio Biržų ligoninės Traumatologijos skyriaus vedėjo ir mokslų daktaro Olgerto Kvedaravičiaus veido nedingsta šypsena. Medikas itin džiaugiasi šia, po truputį sveikstančia paciente. Lovoje su kojos lūžiu gulinti biržietė - neįprasta ligonė. Prieš kelias dienas senutė ne tik puikiai ištvėrė sudėtingą šlaunikaulio operaciją, bet ir atšventė 102-ąjį gimtadienį.
Aktualijos 2016-11-03

Sukrečianti močiutės patirtis: po 60 metų tylos – netikėtos žinios iš buvusio vyro

Marija Zlatich – yra dalis tų vienišų pensininkų, apie kuriuos, gyvendami savo pramogų ir kelionių, kupinus gyvenimus, nė nepagalvojame. 86-erių serbė močiutė jau daugelį metų gyvena visiškai viena. Kai Marijai buvo šiek tiek daugiau nei dvidešimt, ji sutiko gretimo kaimo gyventoją Momčilo Zlatichem ir iki ausų įsimylėjo. Vyrukas, žinoma, dėl žavingos merginos taip pat pametė galvą. Ilgai jiedu nelaukė, netrukus santykius įteisino bažnyčioje.
2016-02-20
REKLAMA
REKLAMA

104 metų senolė – vyriausia gatvės menininkė

Škotijoje gyvenanti senolė Grace Brett savo kruopštumu ir neišsiamiamomis idėjomis stebina visus miesto gyventojus ir turistus. 104 metų amžiaus moteris vadinama vyriausia gatvės menininke pasaulyje. Amžius – ne kliūtis, moteris valandų valandas neria bei mezga kasdien, o savo darbais puošia Škotijos Selkirko miesto gatves.  Miesto tvoros, suoliukai, telefono būdelės ar net medžiai yra papuošti jos numegztais audiniais.
2015-09-28

23-ejų metų mergina tapo senele

23 metų čigonė iš Rumunijos pripažinta pačia jauniausia senele pasaulyje ir dėl to netgi įrašyta į Gineso rekordų knygą. Rifka Stanescu, mergina iš Investi kaimo, pagimdė dukrą Mariją, kai jai buvo 13 metų. Mergaitė sulaukusi 11 metų  pagimdė sūnų Jonah ir taip R. Stanescu tapo močiute. Netgi čigonams, kurie anksti tuokiasi ir susilaukia vaikų, ši istorija sukėlė nuostabą.
2012-07-26

Rusijoje girtas vairuotojas užsikabinusį už automobilio vaiką vilko 2 kilometrus

Dideliu greičiu lėkęs girtas vyriškis partrenkė kelkraščiu ėjusią senutę ir jos  vediną 11 metų anūkę.  Užsikabinęs  už automobilio mažametės kūnas  buvo tempiamas kelis kilometrus . Grįždamas iš žvejybos 22 metų automobilio „Niva“ vairuotojas išlėkė į priešpriešinę juostą, kuria ėjo 2 žmonės. Senutė ir jos anūkė buvo partrenktos į nugarą. Jas partrenkęs neblaivus Rusijos gyventojas nesustojo, o padidinęs greitį spruko iš įvykio vietos.
2011-11-23

Ekstremalios pramogos: šuolį su guma atliko 91 metų senelė

JAV, Kalifornijoje Fresno miesto šventėje Fresno Fair Frances Gabe pasiekė naują pasaulio rekordą. Po šuolio su guma amerikietė bus įtraukta į „Guinness“ rekordų knygą, kaip vyriausia moteris, išbandžiusi šį ekstremalų išbandymą. Tądien Francis sukako 91 metai! F.Gabe šuolius su guma pirmą kartą išbandė sukakus 82 metams. Nuo to laiko ji kasmet, per savo gimtadienį atlieka šuolį su guma. „Tai nėra taip baisu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, – šypsosi senelė.
2011-10-17

Gimtadienio šuolis

Ar apsidžiaugtumėte gimtadienio proga padovanotu šuoliu su virve?  O svarbiausia – ar šoktumėte? Ši 91 metų amžiaus amerikietė neslėpė džiaugsmo nei prieš šuolį, nei po jo.
2011-10-12

Po O. bin Ladeno mirties B. Obamos senelei paskirta speciali apsauga

Po Osamos bin Ladeno mirties Kenijoje gyvenančiai JAV prezidento Baracko Obamos senelei paskirta speciali apsauga. Rūpindamiesi jos saugumu, Kenijos pareigūnai nusprendė ištisą parą saugoti 89 metų Sarah Obamą, gyvenančią Kogelo kaime Kenijos vakaruose. Būgštaujama, kad po „Al Qaeda“ lyderio žūties per JAV specialiosios paskirties dalinio kariškių reidą gegužės 2 d. prezidento B. Obamos senelė gali tapti kerštaujančių teroristų taikiniu.
2011-05-11
Į viršų