sekmadienį italijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sekmadienį italijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sekmadienį italijos“.

Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa ir vėl pralaimėjo Italijoje

Sekmadienį Italijos krepšinio lygoje Rimo Kurtinaičio treniruojama Kantu „Red October“ ekipa 82:83 (28:24, 18:17, 13:12, 23:30) nusileido Kazertos „Pasta Reggia“ komandai. Kantu klubas kontroliavo rungtynes tris kėlinius, tačiau ketvirtajame varžovai spurtavo ir pagvelbė pergalę. Vaidas Kariniauskas per 7 minutes nei karto nemetė į krepšį, bet atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Penktą pralaimėjimą patyręs Kantu klubas nukrito į vienuoliktą vietą Italijos čempionate.