sebastienas ogieras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastienas ogieras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastienas ogieras“.

Planetos čempionas S. Ogieras tapo pirmuoju Švedijos ralio lyderiu

Pirmuoju Švedijos ralio - antrojo 2014 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo šio sezono lyderis bei čempiono titulą ginantis prancūzas Sebastienas Ogieras su "Volkswagen". Ir praėjusiais metais šiame ralyje triumfavęs prancūzas ketvirtadienį laimėjo tris greičio ruožus iš septynių ir vos 5,8 sekundės lenkia taip pat tris pergales greičio ruožuose iškovojusį komandos draugą norvegą Andreasą Mikelseną.
2014-02-07

Meksikos ralį laimėjo S. Loebas

Pasaulio čempionas prancūzas Sebastienas Loebas (Citroen C4 WRC) laimėjo Meksikos ralį - trečią šių metų čempionato etapą. Tai jau antra prancūzo pergalę šį sezoną, prieš tai jis nugalėjo Monte Karle. Meksikoje S. Loebas laimėjo trečią kartą iš eilės.