sebastien ogier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastien ogier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastien ogier“.

„WRC Croatia 2024“: Sebastienas Ogieris iškovojo 59-ą WRC pergalę

Daugkartinis Pasaulio ralio čempionato (WRC) nugalėtojas Sebastienas Ogieris sugebėjo iškovoti pergalę itin permainingame ir dramatiškame Kroatijos ralyje.  Kova dėl pergalės Kroatijos ralyje prasidėjo dar ankstyvą penktadienio rytą. Penktadienio popietę solidžią persvarą susikrovė vairuotojų įskaitos lyderis Thierry Neuville. Dar prieš šeštąjį greičio ruožą, T. Neuville turėjo 10,1 sek.
2024-04-22

Sebastienas Ogieris: „Šis bolidas turi milžinišką potencialą“

2018 metų Pasaulio ralio čempionas – Sebastienas Ogieris, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais atskleidė, jog „Citroën C3 WRC“ turi milžinišką potencialą, kurį lenktynininkas tikisi išnaudoti sekančių metų „WRC“ sezone.
2018-12-04

Sebastienas Ogieris: „Norėčiau, jog svečių statusą turintys lenktynininkai turėtų mažiau privilegijų“

2018 m. sezono Pasaulio ralio čempionas, atvirai išreiškė susirūpinimą, jog svečių statusą turintys lenktynininkai, tokie kaip Sebastienas Loebas, gali pasigirti turėdamas tokias pačias privilegijas kaip ir tie, kurie „WRC“ čempionate dalyvauja ištisus metus. Sebastienas Ogieris teigia, jog Pasaulio ralio čempionatas yra pati atviriausia autosporto disciplina visame pasaulyje.
2018-11-30

D.Britanijos ralis nulems kas taps 2017 metų pasaulio ralio čempionu

Pasaulio ralio čempionato dalyvių karavanas šiuo metu apsistojo D.Britanijoje, kurioje rytoj prasidės priešpaskutinis 2017 metų sezono etapas. Šios varžybos bus įdomios ne tik dėl greitų ir apgaulingų D.Britanijos ralio greičio ruožų, bet ir dėl to, jog čempionų taurių savininkai gali paaiškėti jau šį savaitgalį.  Vairuotojų įskaitoje pirmąją poziciją yra užėmęs daugkartinis pasaulio ralio čempionato laureatas - Sebastienas Ogieris.
2017-10-25

Monake prasidėjo 2016 metų pasaulio autoralio čempionatas

Pirmuoju sezono lyderiu po ketvirtadienį įvykusių dviejų greičio ruožų tapo britas Krisas Meeke'as su „Citroen“. Laimėjęs antrąjį greičio ruožą britas pirmąją dieną sugaišo 25 minutes 32,1 sekundės ir 6,9 sekundės lenkia pirmąjį greičio ruožą laimėjusį bei čempiono titulą ginantį prancūzas Sebastieną Ogierą („Volkswagen“). Trečiojoje pozicijoje po pirmosios lenktynių dienos įsitvirtino norvegas Andreasas Mikkelsenas („Volkswagen“), nuo lyderio atsiliekantis 20,0 sekundžių: 1. Kris Meeke (D. Br...
2016-01-22

Velso ralyje pirmaujantis Prancūzijos lenktynininkas tolsta nuo varžovų

Tryliktojo - baigiamojo - pasaulio autoralio čempionato etapo - Velso ralio (Wales Rally GB) - lyderiu po septyniolikos greičio ruožų yra planetos čempiono titulą apgynęs prancūzas Sebastienas Ogieras su "Volksvagen". Prancūzijos lenktynininkas, kuris laimėjo keturis greičio ruožus, jau 58,1 sekundės lenkia į antrąją vietą pakilusį suomį Mikko Hirvoneną ("Ford"). Trečiojoje pozicijoje esantį britą Krisą Meeke'ą ("Citroen") nuo prancūzo skiria daugiau nei minutė: 1. Sebastien Ogier (Prancūz...
2014-11-16

Iki Pasaulio ralio čempionato Lietuvoje – 5 mėnesiai

Iki Pasaulio ralio čempionato (WRC) Lietuvoje liko mažiau nei 5 mėnesiai. Tuo tarpu Monte Karle triumfavo praėjusių metų čempionas Sebastien Ogier, o į čempionatą sugrįžusios „Hyundai“ sportininkai nefinišavo. Kaip pasikeitė WRC per metus ir ko galime tikėtis šiame sezone? 2014 startas – Monte Karle Naują Pasaulio ralio čempionato sezoną geriausi ralio meistrai pradėjo visiems puikiai pažįstamame Monte Karle.
2014-02-03

S. Loebas penktąkart tapo pasaulio čempionu

Pasaulio automobilių ralio čempionato priešpaskutinį etapą - Japonijos ralį - sekmadienį laimėjo suomis Mikas Hirvonenas su „Ford Focus“, o „Citroen C4“ automobiliu važiuojantis prancūzas Sebastianas Loebas užsitikrino penktąjį pasaulio čempiono titulą. Dešimt iš 14 šio sezono etapų laimėjęs Prancūzijos lenktynininkas sekmadienį užėmė trečiąją vietą (atsiliko 2 min. 30,6 sek.) ir savo sąskaitoje turi 112 taškų. Jis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį M. Hirvoneną lenkia dešimčia taškų.
2008-11-03

S. Loebas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės pasaulio automobilių ralio čempionate iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Keturiskart planetos čempionas sekmadienį užtikrintai laimėjo 13-ąjį pasaulio čempionato etapą - Prancūzijos ralį Korsikoje. Tai buvo dešimtoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 46-oji karjeroje. Prancūzijos lenktynininkas ralį Korsikoje laimėjo ketvirtus metus iš eilės.
2008-10-13

S. Loebas pirmą karta laimėjo Suomijos ralį

Pasaulio automobilių ralio čempionato devintąjį etapą - Suomijos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Tai buvo šeštoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 42-oji karjeroje. Keturiskart planetos čempionas Suomijoje triumfavo pirmą kartą. Tik šešiems užsieniečiams per 57 metus, kai rengiamas Suomijos ralis, pavyko jį laimėti.