Sebastianas Rinconas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sebastianas Rinconas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sebastianas Rinconas“.

A lygos čempionų gretas paliko legionierius

Lietuvos čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas atsisveikino su 30-mečiu kolumbiečiu Sebastianu Rinconu. Saugas karjerą pratęs kitoje šalyje. S. Rinconas prie „Panevėžio“ prisijungė prieš 2023 metų sezoną ir „TOPsport A lygoje“ per 28 mačus pelnė 6 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Saugas rungtyniavo vieneriose LFF taurės rungtynėse ir keturiuose UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybų susitikimuose.
2024-01-29

Lyderis „Panevėžys“ pirmąjį A lygos ratą baigė užtikrinta pergale

„Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai savo saskaitą papildė dar trimis taškais. Telšių miesto stadione „Džiugas“ prieš turnyro lyderius patyrė septintąjį pralaimėjimą šiame sezone rezultatu 3:0 (1:0). Rungtynes aktyviau pradėjo panevėžiečiai – jau 10-ąją minutę perdavimų serija telšiškių baudos aikštelėje, tačiau Jeffrey Sarpongui nepavyko tiksliai smūgiuoti į kamuolį.