seanas kilpatrickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „seanas kilpatrickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „seanas kilpatrickas“.

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – solidus Lekavičius ir įspūdingai debiutavęs naujokas

Dar vieną pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (12-0) komanda. Graikijos sostinės klubas išvykoje 87:62 (19:18, 27:17, 27:10, 14:17) sutriuškino Kymio „Kymis“ (2-11) ekipą. L. Lekavičius per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/5 trit.), sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 kartą suklydo ir sykį prasižengė.
2019-01-14

Naujasis Lekavičiaus komandos draugas – NBA solidžiai žaidęs gynėjas

Luko Lekavičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas jau artimiausiu metu turėtų sulaukti pastiprinimo. Graikų žiniasklaida skelbia, kad daugkartiniai šios šalies čempionai netrukus sudarys sutartį su NBA patirties turinčiu atakuojančiu gynėju Seanu Kilpatricku. Skelbiama, kad 29 metų 193 cm ūgio krepšininkas pasirašys sutartį su klubu, kai atvyks į Graikiją.
2019-01-08

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.