Scout

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Scout“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Scout“.

Kompiuterinio žaidimo pasaulio čempionais tapę kinai šalyje sukėlė chaosą

Savaitgalį pasibaigusiame vienuoliktajame „League of Legends“ pasaulio čempionate nugalėtojos titulą iškovojo Kinijos „EDward Gaming“ ekipa. Finale Kinijos „League of Legends“ lygos čempionė po įtemptos kovos 3-2 pranoko DWG KIA komandą iš Pietų Korėjos. Pasaulio čempionatą, kurį vien už Kinijos ribų stebėjo daugiau nei keturi milijonai žiūrovų, „EDward Gaming“ laimėjo pirmą kartą. Už tai Kinijos ekipai atiteko beveik 500 tūkst. JAV dolerių.
2021-11-09

Stilingiausia pasaulio 3-metė: „Instagram“ pažiba London Scout

Trimetė London Scout – viena iš daugiausiai sekėjų socialiniuose tinkluose turinčių mažųjų modelių. Socialiniame tinkle „Instagram“ Scout seka apie 70 tūkstančių žmonių.Mergaitė, su tėvais apsigyvenusi Niujorke dėl karjeros galimybių, dažnai patenka į gatvės fotografų taikiklį dėl stilingų ir spalvingų aprangos derinių.
2015-02-28

B. Williso ir D. Moore dukra Niujorko gatvėse vaikščiojo pusnuogė

22 – ejų metų Scout Willis Niujorko gatvėmis vaikščiojo pusnuogė. Tokiu būdu aktorių Bruce’o Williso ir Demi Moore dukra protestavo prieš socialinio tinklo „Instagram“ pradėtą nuotraukų šalinimo, kuriose užfiksuotos nuogos krūtys, politiką. Mergina pabrėžė, kad Niujorke vaikščioti nuogomis krūtimis nedraudžia įstatymai. „Legalu Niujorke, bet ne „Instagram“, - prieš ištrindama paskyrą šiame socialiniame tinkle rašė Willis.
2014-05-29

Padidinto pravažumo Škoda Octavia debiutuos Ženevoje

Lietuvos metų automobilis ir vienas populiariausių Škoda modelių, netrukus bus siūlomas su šiek tiek didesne prošvaisa, keturių varomųjų ratų sistema ir plastikinėmis kėbulo detalėmis. Ženevos automobilių parodoje išvysime padidinto pravažumo - Škoda Octavia Scout, kuri turės anksčiau paminėtus bruožus. Kaip ir ankstesnės Škoda Octavia Scout versijos, taip ir naujoji bus siūloma su Haldex specialistų sukurta, keturių varomųjų ratų sistema ir 33 milimetrais didesne kėbulo prošvaisa.
2014-02-11

„Škoda“ nepamiršo padidinto pravažumo „Octavia Scout“

Kartu su ketverių durų kupė, kitais metais „Škoda“ pristatys padidinto pravažumo „Octavia Scout“. Prekyboje ši modifikacija turėtų pasirodyti kitų metų rudenį. „Octavia Scout“ nuo įprastų modelių skirsis didesne prošvaisa, plastmasinėmis kėbulo apdailos detalėmis ir keturių varomųjų ratų pavara. Padidinto pravažumo versija taip pat turės ir gausesnę bazinę įrangą. Naujoji versija bus siūloma su trimis varikliais : 1.6 litro dyzeliniu, 1.8 litro benzininiu ir 2 litrų dyzeliniu agregatais.
2013-12-12

D. Moore dukros dėl nuolatinių pykčių liovėsi su ja bendrauti

Žiniasklaidoje plačiai nuskambėjusios aktorės Demi Moore ir Ashtono Kutcherio skyrybos, rodos, vis dar nepraeina be pasekmių. Po skyrybų Demi taip sielvartavo, kad dėl išsekimo ir nervų buvo paguldyta net į ligoninę ir, panašu, kad net praėjus ne vienam mėnesiui, aktorės būsena sunkiai gerėja: dėl jos irzlumo ir nuolatinės depresijos nusisuko žvaigždės dukros Rumer, Scout ir Tallulah.
2012-07-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų