scottas wilsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „scottas wilsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „scottas wilsonas“.

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

Valdo Ivanausko treniruojamos ekipos nesėkmė Škotijos futbolo taurės turnyre

Škotijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalio mačą Valdo Ivanausko treniruojama prizo savininkė Edinburgo "Hearts" ekipa su trimis lietuviais šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo į ketvirtfinalį iškopusiai "Dunfermline Athletic" vienuolikei.Visą mačą svečių gretose žaidė Marius Žaliūkas, o Saulių Mikoliūną 75-ą minutę aikštėje pakeitė Edgaras Jankauskas.Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Scottas Wilsonas (90 min.