savėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „savėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „savėnas“.

Vienintelis M. Savėno įvartis nulėmė latvių pergalę

Panevėžio "Ekranas" pertraukos Lietuvos čempionate metu sužaidė draugiškas rungtynes su Rygos "Daugava". Pergalę rezultatu 0:1 (0:1) šventė svečiai iš Latvijos, teigiama pranešime spaudai. Draugiškų rungtynių susirinko stebėti virš trijų šimtų žiūrovų, o abi ekipos susitikimą pradėjo aktyviai ir iškart apsikeitė keliomis atakomis, tačiau nei panevėžiečių, nei svečių vartams didesnės grėsmės nekilo.
2013-06-10

Neįtikėtai identiškas įvartis ir komandos džiaugsmas

„General Financing A lyga“ XII ture Panevėžio „Ekranas“ Tauragėje 2:1 iškovojo pergalę prieš „Taurą“. Pirmąjį įvartį baudos smūgiu įmušė Mantas Savėnas, labai panašiu smūgiu kaip ir praėjusių metų spalio 23 dieną Tauragėje prieš tą pačią komandą. Įdomu tai, jog po abiejų įvarčių M. Savėnas panašiu šuoliuku pasidžiaugė įvarčiu, o abiejose situacijose pirmasis suskubo pasveikinti įvarčio autoriaus Mantas Samusiovas.
2012-05-15

M. Savėnas: mieliau atlieku perdavimą, nei pats mušu

Lietuvos A lygos geriausiu balandžio mėnesio žaidėju išrinktas Panevėžio „Ekrano“ saugas Mantas Savėnas. 29 metų futbolininkui ketvirtadienį Vilniuje atminimo prizą įteikė Lietuvos rinktinės strategas Csaba Laszlo. „Matyt, tai lėmė pastarųjų kelių rungtynių rezultatai. Komanda pasistengė ir aš“, – paklaustas, kaip sutiko šią žinią, atsakė M. Savėnas.
2012-05-03

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“: Panevėžio „Ekranas“ tikisi pergalės

Koncentracija, atidumas, susikaupimas. Šias savybes išvardino „Ekrano“ vyriausiasis treneris bei žaidėjai, kurios bus svarbios šeštadienio rungtynėse prieš Vilniaus miesto futbolo draugijos (VMFD) „Žalgiris“, praneša Panevėžio klubas. „General Financing A lyga“ V ture susitiks komandos, kurias teskiria trys taškai, o pergalės kaina - lyderio pozicija čempionate. Pasak saugo Manto Savėno, šalies čempionai, Panevėžio „Ekranas“ mačui ruošiasi kaip visada, intensyviai ir visa jėga.
2012-04-06

„Ekrano“ futbolininkai pralaimėjo „Stabaek“ ekipai

Lietuvos futbolo čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Ispanijoje penktadienį 1:4 (0:2) pralaimėjo „Stabaek“ (Ispanija) ekipai. Vienintelį įvartį Panevėžio komandai rungtynių pabaigoje pelnė Mantas Savėnas. Antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo pašalintas „Ekrano“ žaidėjas Aurimas Kučys.
2012-02-18

M. Savėnas pelnė įvartį Kazachstano klubui

Kostanajaus „Tobol“ (Kazachstanas) futbolo komanda su Mantu Savėnu kontrolinėse rungtynėse Kipre ketvirtadienį 2:1 (1:0) įveikė Belchatovo GKS (Lenkija) ekipą su Egidijumi Vaitkūnu. 5-ąją min. M. Savėnas uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį realizavo (1:0). Pirmojo kėlinio pabaigoje po pražangos prieš lietuvį baudos aikštelėje buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Jį realizavo Igoris Jurinas (2:0). M. Savėnas žaidė visas rungtynes, o E. Vaitkūnas - tik pirmąjį kėlinį.
2011-02-04

M. Savėnas nesijaučia svetimas „Ekrane“

Vienas iš buvusių Panevėžio „Ekrano“ lyderių Mantas Savėnas, net ir išvykęs rungtyniauti svetur, nepamiršta savo pirmosios komandos, rašo oficiali panevėžiečių interneto svetainė. Vienas iš buvusių Panevėžio „Ekrano“ lyderių Mantas Savėnas, net ir išvykęs rungtyniauti svetur, nepamiršta savo pirmosios komandos, kurioje pradėjo profesionalaus futbolininko karjerą bei subrendo kaip žaidėjas.