Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „savaitgalį šiauliuose“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „savaitgalį šiauliuose“.

Netikėtas posūkis S. Grafininos paieškų istorijoje: sulaikytas buvęs vyras

Šeštadienį Šiauliuose policijos pareigūnai sulaikė buvusį Sandros Grafininos vyrą Nigelą Westą, tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino Šiaulių policijos atstovas Artūras Šliavas. Taip pat patvirtinta, kad moters paieškų tyrimas perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo. „Galiu patvirtinti, kad Šiaulių policija sulaikė buvusį S. Grafininos sutuoktinį. Jam pareikšti įtarimai dėl nužudymo, o byla iš paieškos, perkvalifikuota į nužudymo.

Rūkas, vėjas ledas ir ekstremalūs greičiai Lietuvos Ledo jachtų čempionate

Savaitgalį Šiauliuose ant Rėkyvos ežero ledo vyko Lietuvos Ledo jachtų čempionatas. Susirinko pajėgiausi Lietuvos ledrogininkai iš Klaipėdos , Neringos, Panevėžio , Elektrėnų , Vilniaus , Kelmės, Kauno atvyko ir Latvijos Dn ir Ice Optimistų rinktinės nariai, gausiausias būrys ledo entuziastų iš Šiaulių- viso virš 40 sportininkų Varžybos vyko Keturiomis ledrogių klasėmis DN - ledrogės išvystančios greitį iki 200 km/h, Ice Optimist – iki 80 km/h, ice Blokart- iki 70 km/h ir Open klasės.
2017-01-31

Lietuvos pašto regbio-7 čempionės titulą apgynė „Baltrex-Šiaulių“ komanda

Savaitgalį Šiauliuose įvyko antrasis ir paskutinis Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, kuriame nugalėjo ir šalies čempiono vardą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. „Baltrex-Šiauliai“ pusfinalyje 43:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinius, o finale 33:17 įveikė amžinus savo konkurentus Šiaulių „Vairo-Kalvio 1“ atstovus. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ąžuolui-FM Taurui“, kuris mažajame finale 26:12 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.