sauliūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sauliūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sauliūtė“.

„VIČI-Aistės“ iškopė į BWBL finalą

Kauno „VIČI-Aistės“ Baltijos moterų krepšinio lygos antrojo pusfinalio rungtynėse palaužė Gardino „Olimpia“ pasipriešinimą, įveikė varžoves rezultatu 83:72 (29:21, 26:17, 15:12, 21:14) ir iškovojo kelialapį į finalą. Finale kauniečių varžovėmis bus pirmąjį pusfinalį laimėjusi Minsko „Horizont“ komanda. Pirmosios rungtynių minutės „VIČI-Aistėms“ klostėsi nesėkmingai.
2012-04-20

Lietuvos krepšininkės pralaimėjo lenkėms

Europos moterų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse svečiuose šeštadienį 48:63 (17:18, 9:15, 14:9, 8:21) nusileido Lenkijos krepšininkėms. Po dviejų kėlinių lenkės pirmavo 33:26, o po trijų - 42:40. Mūsų šalies rinktinei Marina Solopova pelnė 15, Aušra Bimbaitė - 9, Agnė Abromaitė ir Gintarė Petronytė - po 8, Vaida Sipavičiūtė - 4, o Giedrė Paugaitė ir Milda Sauliūtė - po 2 taškus.