saulius riteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius riteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius riteris“.

Lietuva teiks paraišką rengti pasaulio irklavimo čempionatą

Trečiadienį Vyriausybės pasitarime pritarta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui pasaulio irklavimo taurės III etapą 2022 m. ir pasaulio irklavimo čempionatą 2023 m. organizuoti Lietuvoje. Gavusi Vyriausybės pritarimą Lietuvos irklavimo federacija teiks paraišką Tarptautinei irklavimo federacijai. Vyriausybė šiems renginiams Lietuvoje vykdyti planuoja skirti 2 mln. eurų. Jei Lietuvos paraiška bus patvirtinta, pasaulio irklavimo čempionatas Lietuvoje vyks pirmą kartą.
2019-05-22

Galingai finišavę Lietuvos irkluotojai tapo Europos vicečempionais

Škotijos mieste Glazge vykstančiame Europos čempionate pirmąjį medalį iškovojo Lietuvos irkluotojai. Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius vyrų porinių keturviečių valčių finale 2 km distanciją įveikė per 5 min. 43,40 sek., užėmė antrąją vietą ir dramatiškai iškovojo sidabro medalius.
2018-08-04

Lietuvos irkluotojai Europos čempionate iškopė į pusfinalius

Penktadienį Varezėje (Italija) prasidėjusio Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių valčių pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris (Ritter) užėmė pirmąją vietą bei pelnė kelialapį į pusfinalį. Lietuvos irkluotojai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 19,97 sek. Šioje valčių klasėje varžosi 17 ekipų. Į vyrų vienviečių valčių varžybų pusfinalį pateko nugalėtojo titulą ginantis Mindaugas Griškonis.
2012-09-14

Irkluotojai R. Maščinskas ir S. Riteris kovos pasaulio čempionato B finale

Slovėnijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių antrajame pusfinalio plaukime ketvirtadienį Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris (Saulius Ritter) finišavo paskutiniai, šešti, ir tęs kovą B finale (7-12 vietos). Lietuvos irkluotojai pusfinalyje 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 54,03 sek. B finalas vyks penktadienį. Šioje valčių klasėje startavo 22 įgulos.
2011-09-01

Mindaugui Griškoniui – Europos auksas!

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį iškovojo aukso medalį! 23-ejų metų vilnietis finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3,05 sek. ir antrąją vietą užėmusį graiką Joanį Kristų (Ioannis Christou) pralenkė 3,56 sek. Bronzos medalį pelnė kroatas Marijus Vekičius. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,59 sek. Finale dar varžėsi Slovakijos, Prancūzijos ir Bulgarijos irkluotojai.
2009-09-20

M. Griškonis iškopė į Europos čempionato finalą

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis pateko į Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių finalą. 23-ejų metų vilnietis šeštadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. M. Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 59,47 sek. ir pranoko Slovakijos, Prancūzijos, Vengrijos, Latvijos ir Rusijos irkluotojus. Finalas vyks sekmadienį.