saulius andriekus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius andriekus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius andriekus“.

Pasaulio orientavimosi sporto čempionate į finalą pateko penki iš šešių startavusių lietuvių

Pirmadienį (08.04) Šveicarijoje prasidėjusio pasaulio orientavimosi sporto čempionato pirmojoje rungtyje - kvalifikacinėse varžybose ilgojoje trasoje - penki iš šešių Lietuvos orientacininkų iškovojo teisę trečiadienį varžytis finale. Moterų varžybose Ieva Sargautytė ir Vilma Rudzenskaitė savo grupėse buvo devintos, o Jolanta Ražaitienė užėmė 17-ąją vietą. Tarp vyrų Simonas Krepšta užėmė 9-ąją, Nerijus Šulčys - 10-ąją vietą, o 20-as likęs Modestas Bacys į finalą nepateko.