sauliaus ritter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sauliaus ritter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sauliaus ritter“.

Kvepia medaliu? Mindaugo Griškonio ir Sauliaus Ritter dvivietė – olimpiados finale

Vyrų porinių dviviečių varžybų pirmajame pusfinalyje startavo Mindaugo Griškonio  ir Sauliaus Ritter duetas. 2000 metrų distanciją lietuviai įveikė per 6:14.61 min. ir antru rezultatu bendroje įskaitoje pateko į finalą. Nuo pat pradžių į priekį šovę lietuviai užtikrintai pirmavo visą laiką, o varžovams šiek tiek priartėti leido tik pabaigoje. Artimiausi varžovai italai atsiliko 1 sekunde (6:15.24), treti finišavo prancūzai (6:16.15). Finalas vyks po dviejų dienų, ketvirtadienį.
2016-08-09

Šešiolika Lietuvos irkluotojų tarptautinėje regatoje Italijoje nuskynė 14 medalių

Balandžio 11-13 dienomis Italijos Pjediluko (Piediluco) mieste Lietuvos irklavimo rinktinė dalyvavo tarptautinėje regatoje. Čia iš viso startavo 16 mūsų šalies irkluotojų, kurie iškovojo aštuonis aukso, du sidabro ir keturis bronzos medalius. Komandinėje rikiuotėje su 14 medalių lietuviai nusileido tik šeimininkei Italijai. Viena rinktinės lyderių Milda Valčiukaitė prieš pat regatą susirgo ir su komanda į Italiją neišvyko.