sasuolo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sasuolo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sasuolo“.

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.
2018-04-15

„Serie A“ lyderiu tapo „Inter“

Italijos futbolas turi naują lygos lyderį. Juo šeštadienį tapo Milano „Inter“, svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Cagliari“. Milano futbolininkus 29-ąją minutę į priekį išvedė Mauro Icardi. 55-ąją skirtumą padvigubino Marcelo Brozovičius. „Cagliari“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir 71-ąją minutę sušvelnino atsilikimą. Tikslus buvo Leonardo Pavoletti. Galutinį rungtynių tašką 83-ąją minutę padėjo M. Icardi. „Inter“ (36 taškai) pakilo į pirmąją „Serie A“ poziciją.
2017-11-25

Italijos čempionų pergalę lėmė jaunojo supertalento „hetrikas“

23-ejų supertalentas iš Argentinos Paulo Dybala įmušė tris įvarčius ir padėjo savo komandai švęsti pergalę. Šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“ sekmadienį svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Sasuolo“ futbolininkus. Ketvirtojo „Serie A“ turo rungtynėse P. Dybala įvarčius mušė 16, 49 ir 63 minutėmis. Šeimininkų gretose 51-ąją minutę pasižymėjo Matteo Politano. „Juventus“ (12 taškų) užima pirmąją „Serie A“ poziciją, „Sasuolo“ (1 tšk.) – 17-ąją.