sąstingis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sąstingis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sąstingis“.

Prezidentas: šalį gali ištikti ekonominis sąstingis, o tai būtų nemažas smūgis

Lietuvą gali ištikti ekonomikos sąstingis, kuris būtų nemažas smūgis, teigia prezidentas Gitanas Nausėda. „Pagal blogesnį scenarijų gali ištikti, jeigu ne recesija, tai ekonomikos sąstingis, kas Lietuvai, pripratusiai prie pakankamai spartaus ekonomikos augimo, būtų nemažas smūgis“, – trečiadienį LRT sakė šalies vadovas. Jo teigimu, ekonominė situacija – greitai keičiasi ir ji priklausys taip pat nuo neapibrėžtų prielaidų kaip karo Ukrainoje eiga.
Aktualijos 2022-03-30

Europos automobilių rinkoje – nuo 1993 metų neregėtas sąstingis

Lengvųjų automobilių paklausa ES valstybėse praėjusį mėnesį lyginant su 2012 metais sumažėjo dar 5,9 proc. Europiečiai nupirko 1 milijoną 42 tūkst. ir 742 automobilius.
2013-06-18

B. Bernanke: dėl sąstingio būsto rinkoje kalti bankai

JAV federalinio atsargų banko pirmininkas Benas Bernanke pareiškė, kad pernelyg griežti bankų keliami skolinimosi reikalavimai stabdo JAV būsto rinkos atsigavimą. Centrinio banko pirmininkas pripažino, kad „JAV būsto rinka vis dar neišlindo iš miško“, kitais žodžiais, situacija šiame sektoriuje išlieka įtempta.
2012-11-16

30 metų nuo L. Brežnevo mirties: Sovietų Sąjungos „sąstingio“ vadas

Lygiai prieš trisdešimt metų, 1982 metų lapkričio 10 dieną mirė tuometinės Sovietų Sąjungos lyderis, Sovietų sąjungos komunistų partijos generalinis sekretorius  Leonidas Iljičius Brežnevas. Jis poste išbuvo nuo 1964 metų, kai per rūmų perversmą buvo nušalintas jo pirmtakas Nikita Chruščiovas. Palyginimui – per jo valdymo laiką pasikeitė 4 JAV prezidentai.
2012-11-10

ES paskolų rinką apėmė sąstingis

Naujos patikimos apklausos rezultatai atskleidė, kad euro zonos bankai rodo vis mažiau noro skolinti, o vartotojai nenoriai skolinasi, rašo „EUobserver“. Per pastarąsias šešias savaites Europos centrinis bankas (ECB) apklausė 124 euro zonos bankų atstovus, atsakingus už paskolų teikimą. Apklausos rezultatai atskleidė, kad „smarkiai išaugo“ baimės lygis tiek tarp skolintųjų, tiek tarp besiskolinančiųjų. Dėl šios paskolų mini krizės Europai šiemet bus sunkiau išvengti recesijos.
2012-02-02

V. Putinas nenori būti lyginamas su L. Brežnevu

Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas, atsakydamas į trijų federalinių televizijos kanalų vadovų klausimus, atmetė prielaidas, jog jei jis vėl bus išrinktas prezidentu, tai į šalį grįš sąstingis, „Leonido Brežnevo laikai“, praneša „Lenta.
2011-10-17
Į viršų