šarūnė povilionytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnė povilionytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnė povilionytė“.

Veteranė mėgins užkopti į Eurolygos olimpą

Geriausiai Lietuvos krepšininkei Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei atsirado reali proga gausią savo titulų kolekciją papildyti ir moterų Eurolygos varžybų auksu. 36 m. Vilniaus TEO puolėja Eurolygos finalo ketverto turnyre Ispanijoje balandžio 3-5 d. atstovaus pastaruosius dvejus metus čempione tapusiai Maskvos srities „Spartak“ komandai.
2009-03-04

Vilniaus TEO tikslas – pergalė Italijoje

Vietą moterų Eurolygos aštuntfinalyje jau užsitikrinusios Vilniaus TEO krepšininkės pradeda dviejų rungtynių išvykoje ciklą dėl aukštesnės pozicijos prieš atkrintamąsias kovas. Šiandien vakare Rūtenio Paulausko treniruojamos Lietuvos čempionės išvykoje stos į kovą su vienomis D grupės autsaiderių - Skijaus „Beretta Famila“ krepšininkėmis iš Italijos.
2008-12-10

Lietuvos merginos Europos krepšinio čempionate liko aštuntos

Italijoje vykusiame Europos jaunimo merginų (iki 20 metų) čempionate Lietuvos merginų rinktinė kovoje dėl 7 vietos rezultatu 66:69 (13:18, 16:19, 17:16, 20:16) nusileido turkėms ir liko aštuntos. Pirmojoje susitiko dalyje kiek geriau atrodė turkės, kurios po dviejų kėlinukų priekyje buvo 8 taškais (37:29). Po ilgosios pertraukos lietuvės kiek išlygino žaidimą, tačiau Turkija vistiek didžiąją laiko dalį buvo priekyje. Kuomet atrodė, jog nugalėtoja jau aiški, Lietuva kilo į lemiamą šturmą.
2008-07-20

TEO sutriuškinta Maskvoje

Moterų Eurolygos aštuntfinalio iki 2 pergalių pirmąsias rungtynes Vilniaus TEO krepšininkės išvykoje pralaimėjo Maskvos rajono "Spartak" net 26 taškų skirtumu - 67:93 (11:19, 12:28, 31:25, 13:21). Vilniaus komandai Kristin Haynie pelnė 20 taškų, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir be keitimų žaidusi jaunoji Gintarė Petronytė (13 atkovotų kamuolių) - po 12, Sandra Valužytė - 6, Aušra Bimbaitė, Rima Valentienė ir Nikesha Sales - po 5, Jelena Gogyja - 2. Šarūnė Povilionytė ir Valentina Leščeva tašk...
2008-02-05

Vilniaus TEO pasaulio krepšinio lygos turnyre kovos dėl 7 vietos

Aštuonių komandų pasaulio moterų krepšinio lygos turnyre Rusijoje Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės šeštadienį dėl septintosios vietos kovos su "Havana" ekipa iš Kubos. Penktadienį mače dėl 5-8 vietų TEO ekipa 69:79 (18:19, 18:23, 13:19, 20:18) nusileido Pėčo "MiZo 2010" (Vengrija) krepšininkėms.
2007-10-26

Vilniaus TEO nugalėjo JAV klubų rinktinę

Pajėgiausia Lietuvos moterų krepšinio komanda Vilniaus TEO iškovojo sudėtingą pergalę FIBA Pasaulio moterų lygos B grupės turnyre. Po atkaklios kovos vilnietės rezultatu 79:76 (19:17, 20:13, 8:17, 32:29) įveikė JAV klubų rinktinę.Po dviejų kėlinių vilnietės pirmavo 39:30, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 47:47. Ketvirtojo kėlinio pradžioje TEO ekipa pataikė keturis tritaškius iš eilės ir atitrūko 59:47.Likus žaisti 20 sek.
2007-10-23

Dvidešimtmetės Lietuvos krepšininkės draugiškame mače įveikė švedes

Pasirengimą Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Kaune ketvirtadienį 66:63 (22:19, 9:19, 16:11, 19:14) įveikė bendraamžes iš Švedijos.Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Greta Lukšytė, pelniusi 20 taškų.13 taškų į viešnių krepšį įmetė Indrė Dudėnaitė (8 perimti kamuoliai), 9 - Julita Bungaitė, 7 - Šarūnė Povilionytė.
2007-06-29

Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempione tapo "LKKA-Kauno" ekipa

2006-2007 metų sezono Lietuvos moterų krepšinio A lygos (LMKAL) čempione tapo Kauno "LKKA-Kaunas" komanda, sekmadienį lemiamose finalo ketverto rungtynėse Marijampolėje 95:79 (19:20, 15:20, 28:20, 33:19) įveikusi nugalėtojos titulą praradusią Kauno krepšinio mokyklos (KM) komandą. Naudingiausiomis finalo rungtynių žaidėjomis buvo pripažintos Jurgita Marcinkevičiūtė (Kauno KM) ir Laura Rakutytė ("LKKA-Kaunas"), savo prizą padovanojusi komandos draugei Julijai Šarkauskaitei.