sarsanja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sarsanja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sarsanja“.

Konstantinas Sarsanija apgailestauja dėl mačo pabaigoje praleisto įvarčio

Klaipėdos „Atlanto“ ekipa išsklaidė Vilniaus „Žalgirio“ nenugalimumo mitą ir tapo „SMScredit.lt A lygos“ čempionato lydere. Atlantiečių treneris Konstantinas Sarsanija dėkojo savo treniruojamiems futbolininkams už puikią kovą, tačiau apgailestavo dėl praleisto įvarčio susitikimo pabaigoje. „Labai įtemptos, lygios rungtynės abejoms komandoms. Atkarpomis „Žalgiris“ turėjo pranašumą, atkarpomis – mes. Pirmame kėlinyje turėjome momentą, kai iš tuščių vartų kamuolį išmušė „Žalgirio“ gynėjas.
2016-04-07

„Atlanto“ treneris: pralaimėti tokį mačą labai apmaudu

Klaipėdos „Atlantas“ principinėje „SMScredit.lt A lygos“ II turo dvikovoje nusileido Marijampolės „Sūduvai“ - vienai iš pagrindinių konkurentų kovoje dėl medalių. Po minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) pralaimėtų rungtynių pajūrio komandos vyr. treneris Konstantinas Sarsanija pasveikino varžovus su pergale, bet neslėpė nusivylimo, kalbėdamas apie dvikovos baigtį. „Jie stengėsi, žaidė maksimaliai tiek, kiek gali šiai dienai, todėl sveikinu juo su pergale.
2016-03-09

Konstantinas Sarsanija: norint tapti lyderiu „Atlantui“ reikia trofėjų

Šeštadienį dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės trofėjaus Šiauliuose susikausias dvi giliausias tradicijas turinčios komandos – Vilniaus „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Tačiau abu klubai finalui ruošiasi su skirtingu pergalių bagažu – favoritas „Žalgiris“ sieks įtvirtinti savo dominavimą ir pagerinti naują rekordą, o tarp šalies futbolo elito pastaraisiais metais grįžęs „Atlantas“ – iškovoti trofėjų po 12 metų pertraukos.
2015-05-22

K. Sarsanija gerbia Kazachstano komandą, tačiau nedrebina kinkų prieš ją

Europos lygos varžybų antrojo etapo rungtynių su Karagandos „Šachtior“ vienuolike išvakarėse, „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija nedaugžodžiavo. – Kokios nuotaikos po pergalės prieš Liuksemburgo komandą? – Kovingos. Rimtai rengiamės sudėtingoms rungtynėms su Kazachstano komanda. Pajėgus – varžovas. Žegsime į aikštę tik laimėti. Jei kitaip – nėra ko žaisti. – Daug surinkote informacijos apie varžovus? – „Šachtior“ ekipą išstudijavome – turime pakankamai žinių.
2014-07-16

Linksmai: Klaipėdos „Atlanto“ trenerio interviu su specialiaisiais efektais

Po A lygos rungtynių išvykoje su „Šiauliais“ interviu duodamas Klaipėdos „Atlanto“ vyr. treneris Konstantinas Sarsanja pateko į linksmą situaciją – stiprus vėjas nurideno už jo nugaros buvusį reklaminį stendą. „Arrivederci“, - juokdamasis ištarė futbolo specialistas. Šis triukas neišmušė jo iš vėžių - interviu buvo pratęstas. Andriaus Bartkaus iš toli įmuštas įvartis atnešė pergalę Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams „SMScredit.