sarolta kovacs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sarolta kovacs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sarolta kovacs“.

Mišrių estafečių varžybose – aštuntoji vieta

Lietuvos penkiakovininkai baigė pasirodymą 2018 metų Europos čempionate Vengrijoje. Paskutinę varžybų dieną mišrių estafečių varžybose startavę Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada užėmė aštuntąją vietą. Kauniečiai buvo treti plaukimo rungtyje (1 min. 57,27 sek.; 316 taškų), tačiau liko 10-i fechtuodamiesi (11 pergalių ir 25 pralaimėjimai; 168), o jodami pelnė 262 taškus iš 300 galimų. Bėgdami ir šaudydami lietuviai buvo greičiausi (10 min. 57,45 sek.
2018-07-24

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – aštunta, Ieva Serapinaitė – 10-a

Kečkemete (Vengrija) vyko 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,20 sek. (7 vieta) ir pelnė 282 taškus. Tuo metu L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė baseine užtruko 2 min. 23,25 sek. (30) ir į savo sąskaitą įsirašė 264 taškus.
2018-05-05

Ieva Serapinaitė Europos čempionate – šešta, Aurelija Tamašauskaitė – 31-a

Šiandien Minske vyko 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nesivaržė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalijo 7–8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 281 tašką. A. Tamašauskaitė, plaukdama baseine, užtruko 2 min. 37,83 sek.
2017-07-22

Lina ir Laura žirgus prisijaukino, Ieva – ne

Iki šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo moterų varžybų pabaigos liko kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Konkūrų varžybose lietuvėms sekėsi skirtingai. Geriausia buvo Lina Batulevičiūtė. Ji įveikė trasą be baudos taškų, nenuvertusi nė vieno barjero ir užtruko 68 sekundes. L. Batulevičiūtei atiteko maksimumas – 300 taškų. Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei prireikė 65 sekundžių. Ji nuvertė vieną kliūtį ir surinko 293 taškus. Žirgo neprijaukino Ieva Serapinaitė.
2017-06-24

Ieva Serapinaitė – devinta pasaulio taurės etape

Egipto sostinėje Kaire šiandien įvyko 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo trys Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė, Lina Batulevičiūtė ir Aurelija Tamašauskaitė. Geriausiai varžybose sekėsi I. Serapinaitei, kuri plaukimo rungtyje užėmė septintąją vietą (2 min. 14,91 sek.