sarka zahrobska

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sarka zahrobska“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sarka zahrobska“.

Po 10 metų pertraukos – Italijos kalnų slidininkės triumfas slalomo varžybose

Austrijoje vykstančių pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo rungtį šeštadienį laimėjo 23-jų metų italė Chiara Costazza, nutraukusi dešimt metų trukusią šios šalies kalnų slidininkių nesėkmių seriją šios rungties lenktynėse.Paskutinį kartą pergalę slalomo rungties varžybose pasaulio taurės etape iš italių šventė Lara Magoni, laimėjusi lenktynes 1977-ųjų kovą.Ch. Costazza šeštadienį distancijoje sugaišo 1 minutę 54,97 sekundės ir 0,68 sek.
2007-12-29

Austrijos kalnų slidininkė - pasaulio taurės varžybų lyderė

Aštuntąją pergalę savo karjeroje pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose iškovojusi 23 metų austrė Nicole Hosp tapo lydere ir bendroje taurės varžybų įskaitoje.Šeštadienį Šveicarijoje N. Hosp nelauktai nugalėjo slalomo varžybose ir, surinkusi 1472 taškus, prieš paskutiniąsias didžiojo slalomo rungties varžybas sekmadienį bendroje įskaitoje 30-čia taškų aplenkė slalomo rungties favoritę tėvynainę Marlies Schild, kuri šeštadienį liko tik devyniolikta.
2007-03-17

Austrijos kalnų slidininkė - planetos taurės savininkė slalomo rungtyje

25 metų Austrijos kalnų slidininkė Marlies Schild šeštą kartą šiame sezone laimėjo pasaulio taurės varžybų slalomo etapą bei užsitikrino pagrindinį šios rungties sezono prizą. Sekmadienį Ispanijoje, jau keturioliktą pergalę per visą varžybų istoriją iškovojusi austrė, distanciją dviem nusileidimais įveikė per 1 minutę 43,61 sekundės.
2007-02-25

Pasaulio kalnų slidinėjimo pirmenybėse - pirmasis Čekijos auksas

Pirmąjį kalnų slidinėjimo pasaulio čempionato aukso medalį Čekijos komandai šios sporto šakos istorijoje iškovojo Šarka Zahrobska, Švedijoje vykstančiose pirmenybėse penktadienį laimėjusi slalomo rungties varžybas.Tapusi lydere jau po pirmojo bandymo 22-jų metų Š. Zahrobska per du bandymus distancijoje sugaišo 1 minutę 43,91 sekundės ir 0,11 sekundės aplenkė šio sezono slalomo rungties lyderę austrę Marlies Schild.
2007-02-17

Antrasis Švedijos kalnų slidininkės auksas planetos pirmenybėse

Antrąjį aukso medalį pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate Švedijoje iškovojo varžybų šeimininkė Anja Paerson, penktadienį nugalėjusi kombinuotoje rungtyje. Tai jau šeštasis 25-erių metų Švedijos kalnų slidininkės pasaulio čempionatų auksas. Prieš dvejus metus šioje rungtyje laimėjusi sidabrą A. Paerson penktadienį tapo lydere jau po greitojo nusileidimo varžybų ir išsaugojo pranašumą slalomo rungtyje.
2007-02-09

Antroji JAV kalnų slidininkės pergalė pasaulio taurės etapuose

Sekmadienį Austrijoje vykusią pasaulio kalnų slidinėjimo taurės dvikovės rungtį laimėjo 22-jų metų amerikietė Julia Mancuso, iškovojusi antrąją pergalę šio sezono varžybose.   Jau po greitojo nusileidimo rungties tapusi lydere olimpinė slalomo milžino rungties čempionė J. Mancuso dvikovėje sugaišo 2 minutes 9,16 sekundės ir vos 0,06 sek. aplenkė antrą vietą etape užėmusią tėvynainę Lindsey Kildow.
2007-01-15

Ketvirtoji moterų kalnų slidinėjimo pasaulio taurės varžybų lyderės pergalė sezone

Jau ketvirtą pergalę pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo rungtyje iš penkių galimų šį sezoną iškovojo pasaulio taurės varžybų lyderė austrė Marlies Schild, ketvirtadienį laimėjusi varžybas Kroatijoje. Tapusi lydere jau po pirmojo nusileidimo 25-erių metų slalomo varžybų olimpinių žaidynių bronzos medalininkė M. Schild distancijoje sugaišo 1 minutę 59,40 sekundės ir iškovojo 12-ąją pergalę pasaulio taurės etapuose karjeroje. Nugalėtojai pralaimėjusi net 1,66 sek.