saratovo avtodor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saratovo avtodor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saratovo avtodor“.

Maksvyčio komanda pagaliau iškovojo antrą pergalę

Kazio Maksvyčio vadovaujama Permės „Parma“ Vieningoje lygoje pasiekė ilgai, daugiau kaip mėnesį lauktą antrąją pergalę. Permės klubas namuose 97:81 (25:14, 24:14, 22:22, 26:31) įveikė Saratovo „Avtodor“. Adas Juškevičius žaidė 33 minutes ir pelnė 7 taškus, Eigirdas Žukauskas žaidė 26 minutes ir pelnė 9 taškus Prie pergalės svariausią indėlį įnešė 29 taškus įmetęs, 5 kamuolius atkovojęs, 4 perdavimus atlikęs ir 34 naudingumo balus surinkęs Maksimas Grigorjevas.
2019-11-24

Simbolinė Kurtinaičio pergalė: „Kaip be rimtų treniruočių – labai gerai“

Praėjusią savaitę Maskvos srities „Chimki“ vairą perėmęs Rimas Kurtinaitis iškovojo pirmąją pergalę po sugrįžimo. Vieningosios krepšinio lygos (VTB) rungtynėse pamaskvės klubas svečiuose 100:92 (26:23, 24:24, 21:23, 29:22) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ klubą. R. Kurtinaičiui tai buvo 100-oji pergalė VTB pirmenybių istorijoje. Šioje statistikos grafoje pirmauja Maskvos CSKA generolas Dimitris Itoudis, kurio sąskaitoje 141 pergalė.
2019-01-29

Įspėjimas „Žalgiriui”: Kurtinaitis kartu su „Chimki” švenčia pirmą pergalę

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį Eurolygoje išvykos rungtynėse grumsis su Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ komanda, o prieš artėjantį principinį mūšį pamaskvio klubas Vieningoje lygoje iškovojo pirmąją pergalę vadovaujant lietuviui. „Chimki” svečiuose 100:92 (26:23, 24:24, 21:23, 29:22) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ klubą. 18 taškų pelnė Tony Crockeris, 17 – Jordanas Mickey, po 14 – Malcolmas Thomasas ir Jegoras Vialcevas.
2019-01-28

Tokį G. Einikį jau pamiršote: firminis kablys, tritaškiai per rankas ir širstantis Ž. Obradovičius

Naujoje portalo Tv3.lt rubrikoje „Istoriniai krepšinio perlai“ – žvilgsnis į vieno tituluočiausių šalies krepšininkų Gintaro Einikio karjerą ir ilgai lauktą sugrįžimą į Kauno „Žalgirį“ 2002 metais.