sarah hammer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sarah hammer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sarah hammer“.

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.
2017-04-16

Šiandien treke - be pergalių

Anglijoje vykstančiose pasaulio dviračių treko pirmenybėse moterų asmeninėse persekiojimo lenktynėse lietuvės nepateko į pirmąjį dešimtuką. Šios rungties pasaulio taurės savininkė Vilija Sereikaitė ketvirtadienį 3 km numynė per 3 minutes 36,37 sekundės ir užėmė tik vienuoliktą vietą, o Svetlana Paulikaitė distancijoje sugaišo 3 minutes 48,25 sekundės ir liko paskutinė - dvidešimta.
2008-03-27

V. Sereikaitei - pasaulio dviračių treko taurės varžybų sidabras

Ketvirtajame 2007-2008 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų etape Danijoje penktadienį sidabro medalį moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo Vilija Sereikaitė. Rungties finale Lietuvos dviratininkė (3 min. 40,161 sek.) turėjo pripažinti nugalėtoja tapusios britės Rebeccos Romero (3:35,425) pranašumą.
2008-02-15

Planetos dviračių treko čempionate S. Krupeckaitė kovoja dėl medalio sprinto rungtyje

Pasaulio dviračių treko pirmenybėse Ispanijoje moterų sprinto rungtyje sėkmingai dėl apdovanojimų varžosi Simona Krupeckaitė.Užėmusi antrąją vietą kvalifikacinėse varžybose, Lietuvos dviratininkė (12,233 sek.) pirmajame atrankos etape aplenkė lenkę Renatą Dabrowską, o antrajame važiavo greičiau (11,774 sek.) nei vokietė Christin Muche.Asmeninėse 3 km persekiojimo lenktynėse Vilija Sereikaitė tarp 23 dalyvių užėmė vienuoliktąją vietą (3 min. 40,41 sek.