saragosos casademont

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saragosos casademont“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saragosos casademont“.

Kairys taškų nepelnė, bet jo komanda šventė pirmą pergalę Ispanijoje

Pergalę į savo sąskaitą Ispanijos čempionate įsirašė Granados „Coviran“ (1-5) krepšininkai, kurių gretose žaidžias Evaldas Kairys. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 78:70 (26:21, 14:11, 19:16, 19:22) pranoko Saragosos „Casademont“ (1-5) komandą. E.Kairys aikštėje praleido 9 minutes ir 43 sekundes, per kurias taškų nepelnė (0/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 4 sykius prasižengė bei surinko -2 naudingumo balus.
2023-10-23

Dar be Sedekerskio rungtyniaujanti „Baskonia“ susitvarkė su Saragosos klubu

Vitorijos „Baskonia“ laukia grįžtančio Tado Sedekerskio, tačiau ir be jo 93:77 (23:21, 27:19, 26:14, 17:23) nugalėjo Saragosos „Casademont“ ekipą. Nugalėtojams 18 taškų pelnė Markusas Howardas, 14 – Chima Moneke (10 atk. kam.), 13 – Niccolo Mannionas, 12 – Matthew Costello. Varžovams 18 taškų pridėjo Santiago Yusta, 18 – Dejanas Kravičius, 11 – Emiras Sulejmanovičius, 10 – Markas Smithas.
2023-09-12

Trečiasis NBA šaukimas karjerą gali pratęsti Europoje

2015 metais trečiuoju šaukimu naujokų biržoje pakviestas Jahlilas Okaforas pirmą kartą karjeroje gali atvykti į Europą. Pasak pranešimų, 27 metų 208 cm ūgio Nigerijos ir JAV pilietis veda derybas su Saragoso „Casademont“ komanda. Ispanijos klubas deda visas pastangas, kad užbaigtų derybas ir prisiviliotų krepšininką į savo gretas. J.Okaforas yra žaidęs Filadelfijos „76ers“, Bruklino „Nets“, Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Detroito „Pistons“ gretose.
2023-07-16

Pergalingame „Barcelona“ mače Jokubaitis buvo arti dvigubo dublio

Pergalių seriją iki trijų Ispanijos čempionate pratęsė Barselonos „Barcelona“ (10-3) klubas, vadovaujamas Šarūno Jasikevičiaus. Lietuvio auklėtiniai namuose 68:63 (14:17, 24:19, 20:10, 10:17) pranoko Saragosos „Casademont“ (3-10) krepšininkus. 27 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit.
2022-12-28

Puikus „Baskonia“ lietuvių žaidimas padėjo nutraukti nesėkmingų rungtynių atkarpą: Schillerio komanda liko be pergalės

Dviejų nesėkmių atkarpą Ispanijos čempionate nutraukė Vitorijos „Baskonia“ (2-2) komanda su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu. Baskai svečiuose 97:83 (29:21, 31:22, 15:19, 22:21) nukovė Martino Schillerio treniruojamą Saragosos „Casademont“ (0-4) komandą, kuri vis dar lieka be pergalės pirmenybėse šį sezoną. T.Sedekerskis per 25 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.
2022-10-16

Ispanijoje Blaževičius buvo arti dvigubo dublio ir padėjo įveikti Schillerio treniruojamą ekipą

Pergale Ispanijos čempionatą pradėjo Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (1-0) komanda, kurios marškinėlius vilki Marekas Blaževičius. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 76:73 (21:11, 19:26, 20:16, 16:20) pranoko Martino Schillerio treniruojamą Saragosos „Casademont“ (0-1) klubą. 25 minutes ant parketo praleidęs M.Blaževičius pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 4/6 baud.
2022-09-29

„Lietkabelis“ Saragosoje laikėsi solidžiai, bet aštuntfinalį pradėjo nesėkme

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pralaimėjimu pradėjo FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio etapą. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 67:76 (20:20, 19:25, 10:20, 18:11) pripažino Saragosos „Casademont“ krepšininkų pranašumą. Serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių, antrosios rungtynės vyks Panevėžyje, o jeigu prireiks trečiųjų, jos bus žaidžiamos Ispanijoje.