sara carrigan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sara carrigan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sara carrigan“.

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į aštuntąją vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkių reitinge iš vienuoliktosios vietos į aštuntąją per dvi savaites pakilo Edita Pučinskaitė, turinti 359 įskaitinius taškus. Iš dvyliktosios pozicijos į tryliktąją nukrito Diana Žiliūtė (271 tšk.). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar trys Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš devynioliktosios vietos nusmuko į 22-ąją (162 tšk.
2003-09-23

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė devinta

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš dešimtosios vietos į devintąją per keturias savaites pakilo 28 metų Edita Pučinskaitė (332 taškai). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar keturios Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš 23-iosios vietos pakilo į 19-ąją (175 tšk.), jos sesuo Rasa - iš 25-osios nukrito į 26-ąją (143 tšk.
2003-08-26

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge - devinta

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - devintą - užima Edita Pučinskaitė (332 tšk.). 27 metų dviratininkė ankstesnėje, liepos 27 dienos, klasifikacijoje buvo dešimta. Lydere išliko pasaulio čempionė švedė Susanne Ljungskog (Suzana Jungskog, 658,5 tšk.). Į antrąją poziciją iš trečiosios pakilo šveicarė Nicole Brandli (Nikolė Brendli, 584 tšk.
2003-08-25

Pasaulio dviračių taurės etape Modesta Vžesniauskaitė finišavo septinta

Šeštadienį pasaulio moterų dviračių taurės varžybų septintajame etape - "GP de Plouay" lenktynėse Prancūzijoje - Lietuvoje registruotos "Aušra Gruodis" komandos narė Modesta Vžesniauskaitė užėmė septintąją vietą. Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 3 val. 10 sek. ir 25-mis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos komandos draugės britės Nocoles Cooke (Nikolės Kuk). Su pagrindine grupe, kuri nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 21 sek.
2003-08-24

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į pirmąjį dešimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš penkioliktosios vietos į pirmąjį dešimtuką per mėnesį pakilo antrąją vietą moterų "Giro d`Italia lenktynėse užėmusi 28 metų Edita Pučinskaitė (327 tšk.). Devintą kartą šiemet paskelbtoje klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar keturios Lietuvos atstovės, trys iš kurių pagerino savo pozicijas. Jolanta Polikevičiūtė per mėnesį iš 31-osios vietos pakilo į 23-ąją (161,5 tšk.
2003-07-29

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių septintajame etape finišavo šešta

Vokietijoje XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių paskutiniame septintajame etape jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštąją vietą. Ji 112 km etapą įveikė per 3 val. 21 min. 15 sek. ir etapo nugalėtojai amerikietei Kimberly Bruckner pralaimėjo 3 sekundes. Bendroje įskaitoje nuo lenktynių nugalėtojos rusės Valentinos Polchanovos atsilikusi daugiau kaip 9 min.
2003-07-28

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių etape finišavo ketvirta

Vokietijoje vykstančių XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių trečiajame etape ketvirta finišavo jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė. Ji ketvirtadienį (07.24) trečiąjį 106,3 km etapą įveikė per 2 val. 35 min. 11 sek.
2003-07-25

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė penkiolikta

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių pasaulio dviratininkių reitinge iš keturioliktosios vietos į penkioliktąją per tris savaites nukrito 28 metų Edita Pučinskaitė (221 tšk.). Lietuvos dviratininkę vienu įskaitiniu tašku aplenkė iš septynioliktosios pozicijos į keturioliktąją pakilusi kanadietė Lyne Bessette. Aštuntą kartą šiemet paskelbtoje klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar penkios Lietuvos atstovės.