santos okockytės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „santos okockytės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „santos okockytės“.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinei pirmoji kova buvo nesėkminga

Lietuvos moterų rinktinė (0/1) atranką į 2019 m. Europos čempionatą pradėjo nesėkme ir Kėdainiuose 70:73 (16:19, 22:18, 19:15, 13:21) nusileido Vengrijai (1/0). Rungtynių pradžia vengrėms buvo geresnė ir jos atitrūko 10:3, bet po Santos Okockytės metimo komandas skyrė tik taškas – 11:12. Antrajame kėlinyje rezultatą persverti lietuvėms pavyko, kone pusę kėlinio varžovėms jos neleido įmesti taškų (25:19), bet netrukus rezultatas po poros vengrių tritaškių tapo lygus – 30:30. Lietuvėms buvo sėkmin...