santa clara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „santa clara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „santa clara“.

NCAA pirmenybėse – fantastiškas pergalingas metimas iš kitos krepšio pusės

Pergalę gali atnešti metimas netgi iš neįtikėčiausios aikštės dalies. Tai įrodė Wagnerio universiteto komandos gynėjas Kenny Ortizas, fantastišku metimu išplėšęs pergalę prieš Santa Clara ekipą - 64:62. Iš pradžių didvyriu galėjo tapti Tyleris Murray'us, tačiau sudėtingas jo metimas skriejo pro šalį.
2012-01-02

Edgaro Jankausko klubas užsitikrino Portugalijos futbolo čempionų titulą

Sekmadienį, likus keturiems turams iki Portugalijos futbolo čempionato pabaigos, Edgaro Jankausko "Porto" komanda po ketverių metų pertraukos užsitikrino devynioliktą klubo istorijoje čempionės titulą.
2003-05-05

Edgaro Jankausko klubui iki Portugalijos čempionų titulo trūksta trijų pergalių

Dvidešimt trečiąją pergalę Portugalijos futbolo čempionate sekmadienį iškovojo Edgaro Jankausko "Porto" klubas, namie 3:0 (1:0) sutriuškinęs aštuoniolikos komandų turnyro autsaiderę Setubalo "Vitoria" ekipą. E.Jankauskas šiame mače žaidė nuo 74 minutės ir 90 min. "uždirbo" geltoną kortelę. Po šios pergalės "Porto" atstatė 13-os taškų persvarą prieš antrojoje pozicijoje esančius Lisabonos "Benfica" futbolininkus, kurie šeštadienį svečiuose 3:1 nugalėjo "Pacos Ferreira" vienuolikę.