Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sanhai lanling“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sanhai lanling“.

Į „Lietkabelį“ grįžta Mindaugas Kupšas

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pildo priekinę liniją, pasirašydamas metų sutartį su Mindaugu Kupšu. „Labai svarbią poziciją stipriname pajėgiu lietuviu ir tai labai džiugina. Žaidėjas su patirtimi ir po labai gero sezono. Tipiškas „centras“, prie kurio būtų gerai turėti mobilų vidurio puolėją“, – sakė vyr. treneris Gintaras Kadžiulis. 27 metų 217 cm ūgio „centras“ Panevėžio komandos garbę gynęs 2012–2013 metų sezone. Pernai aukštaūgis atstovavo Utenos „Juventus“ ekipai.
2018-08-07

Kinijoje – galingas Mindaugo Kupšo dvigubas dublis

Antrojoje Kinijos krepšinio lygoje dar vieną galingą pasirodymą surengė Mindaugas Kupšas, o jo astovaujama Čongčino „Sanhai Lanling“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės – namuose 133:125 nugalėjo Hefejaus „Yanchuang“. Šįkart 27-erių lietuvis per 31 minutę pelnė 18 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir išprovokavo šešias pražangas. Vidurio puolėjas pataikė penkis dvitaškius iš 12-os bei aštuonias baudas iš devynių. Mindaugo sąskaitoje – 32 naudingumo balai.
2018-07-28

Lietuvio siautulys Kinijoje: 35 naudingumo balai ir trigubas dublis horizonte

Mindaugas Kupšas ir toliau galingai žaidžia Kinijoje. Šįkart krepšininkas surinko 35 naudingumo balus ir buvo netoli trigubo dublio. 27-erių lietuvis per 36 minutes pelnė 24 taškus. Vidurio puolėjas metė po 10 dvitaškių ir baudų, pataikė atitinkamai šešis bei devynis kartus. 216 centimetrų ūgio krepšininkas tris sykius atakavo iš toli, tikslą pasiekė vienas bandymas. M. Kupšas atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo septynias pražangas ir blokavo šešis varžovų metimus.
2018-07-20

Kinijoje – dar vienas galingas Mindaugo Kupšo pasirodymas

Ir toliau galingai rungtyniauja į antrąją pagal pajėgumą Kinijos krepšinio lygą persikėlęs Mindaugas Kupšas. Šįkart lietuvis surinko 46 naudingumo balus. 27-erių krepšininkas aikštėje praleido 47 minutes, per kurias pelnė 30 taškų, pataikęs po 10 dvitaškių ir baudų. Tam prireikė atitinkamai 17 bei 12 bandymų. Vidurio puolėjas atkovojo 16 kamuolių ir išprovokavo 12 pražangų. Galingo lietuvio pasirodymo Čongčingo „Sanhai Lanling“ nepakako.
2018-06-19

Kinijoje – galingas Mindaugo Kupšo debiutas

Mindaugas Kupšas galingai debiutavo antrojoje pagal pajėgumą Kinijos krepšinio lygoje. Lietuvio atstovaujama Čongčingo „Sanhai Lanling“ savo aikštėje 86:78 (22:23, 22:9, 22:30, 20:16) nugalėjo Džiangsu „Lions“. M. Kupšas buvo pagrindiniu pergalės kalviu. Vidurio puolėjas žaidė be keitimų ir per 48 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 17 kamuolių bei blokavo šešis varžovų metimus. Tiesa, lietuvis aštuonis kartus suklydo.