sandra vaišvilaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sandra vaišvilaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sandra vaišvilaitė“.

Vienintelė sveikatos centro kurti nepradėjusi Neringa irgi ruošiasi svarstyti šį klausimą

Vienintelė iki šiol sveikatos centro kurti nepradėjusi Neringos savivaldybė taip pat planuoja imtis šio klausimo. „Klausimas dėl Sveikatos centro bus teikiamas svarstyti Neringos savivaldybės tarybai“, – BNS sakė savivaldybės atstovė Sandra Vaišvilaitė. Sveikatos apsaugos ministerija anksčiau skelbė, kad tokius centrus įkurti rengiasi 59 iš 60 Lietuvos savivaldybių ir teigė, kad toks susidomėjimas viršijo lūkesčius.

Pajūrio regionas kovoja su klimato kaita

Aplinkos apsaugos politika – viena svarbiausių ES sričių, bendri aplinkos apsaugos standartai galioja visoms šalims narėms. Lietuva irgi priėmė įsipareigojimą derinti ir bendradarbiauti su ES kuriant bei vykdant aplinkos apsaugos politiką. Klimato kaitos ženklai vis dažniau pastebimi šalyje – tai liudija kasmet ankščiau ateinantis pavasaris, augmenija pradeda žaliuoti ir paukščiai grįžta, kai turėtume klampoti po pusnis. Žiemos vis šiltesnės – lietaus sulaukiame dažniau nei sniego.
Lietuva 2014-05-09

Į sutvarkytą Bardų skverą grįžo V. Kernagio skulptūra

 Marija Gabrienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Maestro Vytauto Kernagio skulptūra grįžo į įprastą vietą Nidoje. Dainuojamosios poezijos pradininkui Lietuvoje, dainų autoriui ir atlikėjui, televizijos laidų vedėjui Vytautui Kernagiui atminti bronzinė skulptūra atidengta prieš penkerius metus, tačiau pradėjus tvarkyti Bardų skverą, laikinai buvo pašalinta. Nidoje ant suoliuko sėdintis Vytautas Kernagis tapo ne tik kurorto simboliu.

Autobusu per Kuršių neriją – lyg silkių statinėje

Važiavimas per Neringą autobusu - ekstremali patirtis. Vairuotojai ne tik „lenktyniauja“ vingiuotu ir pavojingu keliu, bet ir prisigrūda autobusus tiek žmonių, kad būna viršijami bet kokie saugaus eismo reikalavimai. Tuo metu keleiviai net ir tokiomis sąlygomis džiaugiasi patekę į autobusą, nes net ir švenčių metu jie vyksta tik kas valandą, rašo antradienio "Vakarų ekspresas". „Vakarų ekspreso“ žurnalistėms šeštadienio kelionė iš Nidos taip pat buvo kupina adrenalino.
Į viršų