Sandra Stegvilė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sandra Stegvilė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sandra Stegvilė“.

Pamačiusi ką tik gimusią dukrą kaunietė negalėjo sulaikyti ašarų: ji tilpo delne

Mažoji „Išsipildymo akcija 2022“ herojė Skaistė skubėjo ateiti į šį pasaulį – mažylė gimė vos 22 gestacijos savaitę. Tikra Coliukė, kone tilpusi į delną, parodė visiems, kad yra kovotoja, nors vilčių, kad pavyks išsikapstyti, buvo be galo mažai... Mažosios kovotojos šeima šiandien prašo tik vieno – pagalbos, kuri padėtų mažylei kvėpuoti ir stiprėti.
2022-11-18

Kaunietė pagimdė mažiausią kūdikį Lietuvoje: mergytė gimė vos delno dydžio

Prieš tris metus tarsi tikra kruopelytė Kauno klinikose gimė mergaitė vardu Skaistė. „Gimiau 2019-05-31 vos 22 gestacijos savaitę, 350 g ir 25 cm“, – taip mergaitę pristato jos mama Sandra Stegvilė „Skaistės labdaros ir paramos fondo“ puslapyje. Vos delno dydžio gimusi mergaitė daugiau nei tris kartus gydytojams įrodė, kad yra tikra kovotoja. Kaip Skaistė gyvena šiuo metu ir kokios mintys kelia didžiausią nerimą pasakoja mergaitės mama Sandra.
2022-07-09

Nėščia kaunietė pabudo apsupta kraujo: pagimdžiusi 350 g dukrą prašo tik vieno

Skaistė itin smalsi ir guvi mergaitė, paskutinę pavasario dieną švęsianti trečiąjį gimtadienį. Tik retas, pažvelgęs į ją, pasakytų, jog mergaitei greitai treji, bet išgirdę jos istoriją drąsiai teigia vieną – jog ji tikra kovotoja. Skaistė buvo labai laukta ir ilgai planuota šeimos narė, tik niekas nesitikėjo, kad ji taip skubės išvysti šį pasaulį ir savo tėvelius.
2022-04-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų