Sandra Janušauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sandra Janušauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sandra Janušauskaitė“.

#1 000 arklio galių: didžiausios lietuviškos drifto komandos nuotykiai Ispanijoje

Automobilių sporto gerbėjai dažniausiai mato tik pačią efektingiausią įvairių autosporto disciplinų pusę, tačiau didžiausios lietuviškos drifto komandos „Drift Happens“ nariai pasiruošę atverti duris į rečiau matomą pusę. Nuo šiol TV3.lt portalo ir TV3 Play žiūrovai galės reguliariai pažvelgti į drifterių virtuvę, artimiau susipažinti su šios autosporto šakos subtilybėmis ir žinoma – stebėti kaip „Drift Happens“ komandos nariams sekėsi Lietuvoje ir už jos ribų vykstančiose varžybose.
2024-05-10

Valdas Vindžigelskis pirmame Baltijos šalių drifto čempionato etape iškovojo sidabrą

Estijoje startavo naujas Baltijos šalių drifto čempionato sezonas. Pirmajame etape dalyvių sąraše buvo ir keletas sportininkų iš Lietuvos. Pergalę šiame etape iškovojo latvis, Kristians Burkovs. Jis finalinėje kovoje pranoko lietuvį Valdą Vindžigelskį. Kitiems lietuviams sekėsi ne ką prasčiau. Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko Donatas Macpreikšas. Jis šiose varžybose liko 5-as.
2024-05-09

Vengrijoje įvykusiose „Drift Kings“ varžybose – vietą ant podiumo iškovojo sportininkas iš Lietuvos

Balandžio 20-22 dienomis, Vengrijoje įvyko pirmasis 2024 m. sezono „Drift Kings“ čempionato etapas. Jose šį kartą dalyvavo „Drift Happens“ komandos nariai: Sandra Janušauskaitė, Gediminas Levickas, Donatas Macpreikšas, Laurynas Jurčiukonis bei Silvestras Bieliauskas. Sėkminga kvalifikacija Konkurencijos nestokojusiose varžybose lietuviams sekėsi neprastai.
2024-04-23

Vilniuje įvyko didžiausios drifto komandos pristatymas

Vilniuje esančiame verslo centre CORE įvyko didžiausios Lietuvos drifto komandos – „Drift Happens“ – pristatymas. Gausiai į renginį susirinkę šonaslydžio fanai, verslo bei žiniasklaidos atstovai sužinojo dvi didžiausias naujienas. Į komandą jungiasi 2017-ųjų Lietuvos Drifto Karalius Donatas Macpreikšas, o Sandra Janušauskaitė renginio svečiams pristatė naujutėlį, varžyboms paruoštą bolidą.
2024-03-27

Kaune įvyko drifto kultūrai skirta paroda „Drift Reunion 2023“

Gruodžio 9-osios popietę benzingalviai  buvo kviečiami atvykti į Kaune esantį „Expo Academia“ parodų centrą. Jame, šeštadienio popietę, vyko driftingo kultūros paroda „Drift Reunion 2023“.  Antrus metus iš eilės organizuojamas renginys savo formato nepakeitė ir šiemet. „Drift Reunion“ dar kartelį po vienu stogu subūrė drifterius, jų naudojamus sportinius bolidus ir žinoma – drifto gerbėjus.
2023-12-11

Graikijoje vykusiose drifto varžybose – keturių lenktynininkų iš Lietuvos desantas

Graikijoje finišavo „Drift Kings International Series“ šonaslydžio („drifto“) varžybų sezonas, kurio paskutiniame etape dalyvavo ir „Drift Happens team“ nariai – Gediminas Levickas, Silvestras Bieliauskas, Kęstutis Kelpša ir Sandra Janušauskaitė. „ProSeries“ kategorijoje geriausiai tarp lietuvių Kipre pasirodė K.Kelpša, nukeliavęs iki ketvirtfinalio. Aštuntfinalį pasiekė S.Bieliauskas, o G.Levickas ir S.Janušauskaitė pralaimėjo TOP16 etape.
2023-10-26

Lietuviai drifteriai – tarp lyderių Vengrijoje vykusiose „Drift Kings International Series“ varžybose

Vengrijoje praėjusį savaitgalį vyko šonaslydžio („drifto“) varžybos – „Drift Kings International Series Hungary Tokol“. Moterų kategorijoje antrą vietą užėmė lietuvė Sandra Janušauskaitė. Ji tik finale nusileido rumunei Nataliai Iocsak. Bronza atiteko vengrei Viktoriai Bauer. Vyrų varžybose Gediminas Levickas atkrintamąsias varžybas pradėjo nuo aštuntfinalio. Lietuvis nugalėjo Ricardo Tonali ir Bencę Bauerį bei pateko į pusfinalį.