šanchajaus sharks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šanchajaus sharks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šanchajaus sharks“.

Žinia Motiejūnui: Kinijoje sezoną siūlo pratęsti be legionierių

Šio sezono Kinijos čempionato ateitis ir toliau lieka labai neaiški, tad pasigirsta įvairių pasiūlymų, kaip išsisukti iš dabartinės situacijos. Kinijos žiniasklaida paskelbė, kad Liaoningo „Flying Leopards“ ekipos generalinis vadybininkas patarė lygai pratęsti sezoną be legionierių. Šiame klube rungtyniauja puikiai žinomi buvę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai – Lance'as Stephensonas, Brandonas Bassas ir O.J.Mayo.
2020-04-19

Dar labiau atidedamas Kinijos čempionatas

Kinijos pirmenybių organizatoriai atsisakė idėjos artimiausiu atnaujinti kovas krepšinio aikštelėje. Balandžio 6-ąją suplanuotas sugrįžimas yra gerokai atidedamas. Po olimpiados Tokijuje atidėjimo kinai nusprendė, kad jiems taip pat negalima skubinti koronaviruso suvaldymo ir aukščiausios lygos kovas nukėlė į gegužę.
2020-03-25

Motiejūnas žaidė 40 minučių ir buvo rezultatyviausias komandoje

Naują Kinijos lygos sezoną pergalingai pradėjo Donato Motiejūno atstovaujama Šanchajaus „Sharks“ ekipa, kuri namuose 93:84 (16:17, 17:17, 27:35, 33:15) įveikė Nandzingo „Monkey Kings“ komandą. D. Motiejūnas per 40 minučių pelnė 19 taškų (7/16 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai 2/4 baudos metimai), sugriebė 15 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, prasižengė 2 sykius ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje.
2019-11-02

Saldus sugrįžimas į Hiustoną: Motiejūnas buvo rezultatyviausias žaidėjas

Donatas Motiejūnas prieš buvusią komandą Hiustono „Rockets“ buvo sunkiai sustabdomas, bet lietuvis patyrė pralaimėjimą. Jo atstovaujamas Šanchajaus „Sharks“ klubas 71:140 (14:36, 20:41, 17:34, 20:29) pripažino Teksaso ekipos pranašumą. D. Motiejūnas per 38 minutes pelnė 27 taškus (10/20 dvit., 2/3 trit., 1/4 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 6 kartus suklydo. Lietuvis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.