san jose earthquakes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „san jose earthquakes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „san jose earthquakes“.

„Manchester United“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes

Sezonui besirengiantys „Manchester United“ futbolininkai vieši Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Ten Anglijos vicečempionai sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes pasiruošimo cikle. „United“ Glendeile 1:1 (0:0) baigė mačą su Mechiko „America“. Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. 59-ąją minutę tikslus buvo Meksikos komandos futbolininkas Henry Martinas. 78-ąją minutę rezultatą išlygino Juanas Mata.
2018-07-20

Vytauto Andriuškevičiaus klubas sutriuškintas San Chosėje

Triuškinantį pralaimėjimą JAV MLS pirmenybėse patyrė „Portland Timbers“ klubas, kurio marškinėlius vilki Vytautas Andriuškevičius. Lietuvos rinktinės gynėjo ekipa net 0:3 svečiuose nusileido „San Jose Earthquakes“ komndai. V.Andriuškevičius žaidė visas rungtynes, o antrą pridėto laiko minutę gavo geltoną kortelę. Įvarčius San Chosės ekipai pelnė Jahmiras Hyka (8 min.) bei Chrisas Wondolowskis (31 ir 55 min.