samuelis armenterosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „samuelis armenterosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „samuelis armenterosas“.

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.