šaltytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šaltytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šaltytė“.

Mindaugui Griškoniui ir Linai Šaltytei palanki statistika? Olimpiniai čempionai sensta

Aukščiausio lygio profesionalus sportas kasmet kelia fizinių jėgų kartelę į naujas aukštumas. Atletai bėga ir plaukia vis greičiau, kelia sunkiai suvokiamus svorius ir viską daro vis geriau ir geriau nei prieš kelis dešimtmečius. Vis dėlto, vis daugiau irkluotojų šiame sporte į priekį stumia dar vieną kartelę – amžiaus. Worldrowing.com pastebi, kad olimpinėse žaidynėse geriausius rezultatus pasiekiantys sportininkai būna vis vyresni.
2015-10-23

L. Šaltytė kovą dėl pasaulio čempionato medalio tęs pusfinalyje

Olandijoje vykstančiose planetos irklavimo pirmenybėse moterų vienviečių valčių klasės ketvirtfinalyje trečiadienį Lina Šaltytė finišavo trečia (8 minutės 08,410 sekundės) bei užsitikrino vietą pusfinalyje.
2014-08-27

M. Griškonis ir L. Šaltytė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalius

Sekmadienį Amsterdame startavo Pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos plaukikas. Pirmasis atrankoje pasirodė vienvietę valtį irkluojantis Mindaugas Griškonis. Lietuvis su geriausiu rezultatu pateko į varžybų ketvirtfinalį. Į kitą varžybų etapą pateko ir Lina Šaltytė. M.Griškonis pasirodė antrajame atrankos plaukime. 2000 m distanciją lietuvis įveikė greičiausiai tarp visų atrankos dalyvių – per 6 min. 43,720 sek. ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.
2014-08-24

Irkluotoja D. Vištartaitė pasaulio taurės varžybose pateko į finalą

Miunchene (Vokietija) vykstančio trečiojo pasaulio irklavimo taurės etapo moterų vienviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį Lietuvos atstovė Donata Vištartaitė užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą. Pasaulio jaunimo čempionė 2000 m distanciją įveikė per 8 min. 3,58 sek. Vienviečių valčių varžybų C finale Lina Šaltytė finišavo trečia (8 min. 5,48 sek.) ir tarp 20 dalyvių užėmė 15-ąją vietą.
2012-06-16

Irkluotojos G. Albertavičiūtė ir L. Šaltytė pasaulio čempionate kovos dėl 18 vietos

Slovėnijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato moterų porinių dviviečių C/D pusfinalio pirmajame plaukime Lietuvos atstovės Gabrielė Albertavičiūtė ir Lina Šaltytė finišavo paskutinės, ketvirtos, ir kovos D finale dėl 18-osios vietos. Mūsų šalies irkluotojos 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 19,35 sek. G. Albertavičiūtė ir L. Šaltytė buvo paskutinės tiek atrankos, tiek paguodos plaukimuose. Mūsiškės dėl 18-osios vietos kovos su Graikijos irkluotojomis.