saltanovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saltanovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saltanovič“.

Normatyvus gliaudantys ėjikai prisijaukinti sėkmę sieks ir Rio de Žaneire

Olimpinį sezoną Lietuvos ėjikai su naujais užmojais. Kovą dar dviems sportinio ėjimo meistrams įvykdžius olimpinius normatyvus tapo aišku, kad į Rio de Žaneirą vyks rekordiškai gausi ėjikų delegacija – trys moterys ir bent keturi vyrai. Vedami geriausios praėjusių metų Lietuvos lengvaatletės Brigitos Virbalytės-Dimšienės Pietų Amerikoje mūsiškiai sieks parodyti geriausius karjeros rezultatus. Patirties semsis iš praėjusio sezono Lietuva – ėjikų kraštas.
2016-04-04

Portugalijos sportinio ėjimo čempionate K. Saltanovič finišavo ketvirta

Portugalijos 20 km sportinio ėjimo čempionate be konkurencijos startavusi Kristina Saltanovič užėmė ketvirtą vietą - 1 valanda 33 minutės bei 11 sekundžių.
2014-02-03

K. Saltanovič apie 21-ą vietą olimpiadoje: neverksiu, nemesiu sporto ir nuo tilto nešoksiu

Londono olimpinių žaidynių moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį 21-ą vietą užėmusi 37 metų Kristina Saltanovič kalbėjo, kad tikėjosi geresnio rezultato, bet jo mėgins siekti jau penktoje savo olimpiadoje po ketverių metų – Rio de Žaneire. „Ar kvapą atgavau? Kad nelabai praradus jį buvau. Tiesiog kojos nenešė greičiau. Buvo lengva iki 15 kilometro, o paskui prasidėjo malonumai, – pasakojo K. Saltanovič, visą distanciją įveikusi per per 1 val. 31 min. 4 sek.
2012-08-11

Lietuvos ėjikės olimpinėse žaidynėse pasirodė vidutiniškai

Londono olimpinių žaidynių moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič užėmė 21-ąją vietą. 37-erių metų ėjikė distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 4 sek. Nugalėjo 20-metė rusė Jelena Lašmanova. Ji finišavo per 1 val. 25 min. 2 sek. ir 6 sek. pagerino pasaulio rekordą, kuris nuo praėjusių metų vasario 26 dienos priklausė rusei Verai Sokolovai. Sidabro medalį iškovojo nugalėtojos titulą gynusi 27-erių metų rusė Olga Kaniskina.
2012-08-11

Ėjikų varžybas laimėjo M. Žiūkas, K. Saltanovič – antra tarp moterų

Lietaus merkiamame Alytuje birželio 1-ą dieną įvyko 38-asis tarptautinis sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2012“. Kartu tai buvo ir Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) Iššūkio ir Pasaulio Grand Prix varžybos. Nepalankios oro sąlygos trukdė sportininkams pasiekti geriausius rezultatus, tačiau atkakli ėjikų kova vyko daugelyje distancijų rašoma pranešime spaudai.
2012-06-02

Lietuvos moterų komanda pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybose – devinta

Rusijoje vykusiose pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybų moterų komandų įskaitoje 20 km distancijoje Lietuvos atstovės užėmė devintąją vietą. Pirmoji vieta atiteko Rusijos ėjikėms. Iš viso klasifikuota 15 komandų. 20 km distancijoje Kristina Saltanovič finišavo 27-a (1 val. 35 min. 32 sek.), Brigita Virbalytė - 41-a (1:38.25), Neringa Aidietytė - 53-ia (1:39.34). Sonata Milušauskaitė pasitraukė dar nebaigusi 10 km.
2012-05-14

Ėjikė K. Saltanovič Lisabonos čempionate – antra

Lisabonos (Portugalija) sportinio ėjimo čempionate Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič 10 km distancijoje užėmė antrąją vietą. Nugalėjo portugalė Vera Santos. Ji distanciją įveikė lygiai per 45 minutes. K. Saltanovič nuo nugalėtojos atsiliko 18 sek.
2012-01-08

Ėjikė K. Saltanovič ketvirtą kartą laimėjo Kalėdines varžybas Portugalijoje

Lisabonoje (Portugalija) vykusių tradicinių Kalėdinių varžybų „Grande Premio de Natal“ moterų 5 km sportinio ėjimo rungtyje Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič užėmė pirmąją vietą. Mūsų šalies sportininkė distanciją įveikė per 22 min. 9 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos metų rezultatą. K. Saltanovič šias varžybas laimėjo ketvirtą kartą. Prieš tai ji Lisabonoje triumfavo 2004, 2005 ir 2009 metais, o pernai buvo antra.
2011-12-19

Ėjikė K. Saltanovič laimėjo varžybas Portugalijoje

Portugalijoje vykusių aštuntųjų sportinio ėjimo varžybų „Santo Antonio dos Cavaleiros“ 5 km distancijoje pirmąją vietą iškovojo lietuvė Kristina Saltanovič. 36-erių metų sportininkė nuotolį įveikė per 23 min. 17 sek. ir pagerino šių varžybų rekordą. Nugalėtojos titulą apgynusi K. Saltanovič antrąją vietą užėmusią brazilę Tanią Spindler aplenkė 1 min. 25 sek.
2011-10-24

Ėjikė K. Saltanovič pasaulio čempionate – aštunta

Tegu (Pietų Korėja) vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič užėmė aštuntąją vietą. Penktą kartą planetos pirmenybėse dalyvavusi 36-erių metų sportininkė distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 40 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Po 5 km K. Saltanovič buvo 17-a, po 10 km - 10-a, o po 15 km - devinta.