šalkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šalkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šalkauskas“.

Marijampolietis triumfavo jau trečiajame Lietuvos pulo čempionate iš eilės

Savaitgalį Kauno biliardo klube "Entry" pulo žaidėjai išsiaiškino pajėgiausius 2014 metų pulo-8 rungtyje. Jau trečią aukso medalį šį sezoną iškovojo marijampolietis Mindaugas Šalkauskas ("Entry"), kuris vasario mėnesį tapo šalies čempionu ir pulo-14.1 bei pulo-9 čempionatuose, teigiama pranešime spaudai.
2014-03-24

M. Šalkauskas ir T. Vaitkienė – Lietuvos pulo-14 čempionai

Sekmadienį Kaune biliardo klube "Entry" paaiškėjo pirmieji 2014 metais Lietuvos pulo čempionai - šalies pulo-14 pirmenybių aukso medalius iškovojo nugalėtojo titulą apgynęs marijampolietis Mindaugas Šalkauskas (BK "Entry") ir vilnietė Tatjana Vaitkienė ("Pool Masters"), teigiama pranešime spaudai.
2014-02-03

Lietuvos pulo-14 taurė – marijampoliečio rankose

Savaitgalį viename didžiausių Lietuvos biliardo klubų „Pool Masters“ Vilniuje vyko Lietuvos pulo-14 čempionatas. Tai pirmosios reitinginės varžybos šiais metais. Jose naują pulo sezoną pradėjo 31 vyras ir 12 moterų, teigiama pranešime spaudai. Pulo-14 disciplina (angl. Straight pool) nėra tokia populiari tarp Lietuvos sportininkų kaip „aštuoniukė“ ar „devyniukė“, tačiau ji pareikalauja itin didelio sportininkų susikaupimo, o žaidimo strategija vaidina ryškų vaidmenį siekiant pergalės.