salah

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salah“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salah“.

„Liverpool“ Anglijoje vėl sutriuškino „Man Utd“

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Luisas Diazas jau 5-ąją minutę greitos surengtos atakos metu uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. „Man Utd“ ir „Liverpool“ komandų gerbėjai 7-ąją minutę plojimais išreiškė palaikymą Cristiano Ronaldo, kuris šias rungtynes praleido dėl skaudžios tragedijos – naujagimio sūnaus mirties.
2022-04-20

Salahas neįmušė 11 m baudinio, o Senegalas prasibrovė į Pasaulio futbolo čempionatą

Antradienį Pasaulio taurės kvalifikacijos trečiame etape Afrikos tautų taurės nugalėtojas Senegalas po 11 metrų baudinių serijos 2:0 nugalėjo Egipto rinktinę ir užsitikrino kelialapį į pagrindinį turnyrą. Pirmosios tarpusavio rungtynės šių metų kovo 25-ą dieną baigėsi Egipto pergale rezultatu 1:0. Pratęsimą antrose rungtynėse garantavo vos 3–ią minutę pelnytas senegaliečio Boulaye Dia įvartis.
2022-03-30

Mohamedo Salaho benefisas atvedė „Liverpool“ į pergalę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pergalingai pradėjo „Liverpool“ ekipa, kuri paskutinėse turo dienos rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Nowich“ futbolininkus. 26-ą minutę po Mohamedo Salah perdavimo įvartį pelnė Diego Jota, o antrame kėlinyje 65-ą minutę pasižymėjo Roberto Firmino ir pats M.Salah, kuris prieš tai atliko ir antrą rezultatyvų perdavimą. „Liverpool“ atliko kur kas daugiau smūgių į vartų plotą (8 prieš 2) bei šiek tiek daugiau kontroliavo kamuolį (51 proc. prieš 49 proc.
2021-08-14

Kartą gyvenime: gražiausi 2018 metų įvarčiai, kurių nepakartos niekas

2018-ieji sparčiai artėja prie pabaigos. Netrukus, kartu su naujais metais, prasidės ir nauji neišsenkantys iššūkiai, kurie kasmet atneša naujų spalvų ir potyrių. Metai baigiasi visiems – paskutinius teisėjo švilpukus girdime ir didžiausiuose pasaulio futbolo stadionuose, tad atėjo laikas apžvelgti visus efektingai praskriejusius 12 mėnesių. Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt kviečia dar kartą pasigrožėti 10 gražiausių 2018 metų įvarčių.
2018-12-26

Futbolo pasaulis nekantrauja: Anglijoje – legendinių varžovų dvikova

Anglijoje – „Liverpool“ ir „Manchester United“ akistata „Liverpool“ futbolininkai pirmauja Anglijos „Premier“ lygoje, bet „Manchester United“ klubas jiems itin neparankus varžovas jau ketverius metus iš eilės. Šios komandos santykius aiškinsis sekmadienį Liverpulyje. Per pastarąsias aštuonerias ekipų tarpusavio rungtynes Anglijos čempionate „Liverpool“ nelaimėjo nė karto – „raudonieji velniai“ iškovojo penkias pergales, o trys dvikovos baigėsi taikiai.
2018-12-14

Nesusipratimas: Mohamedui Salah skirta skulptūra iškart tapo pajuokų objektu

Geriausias pastarųjų metų Egipto sportininkas ir vienas pajėgiausių pasaulio futbolininkų Mahomedas Salah yra tikras pavyzdys gimtosios šalies jaunimui. Dėl nuopelnų šaliai futbolininko garbei buvo sukurta ir skulptūra, tačiau ji iškart sulaukė pašaipų ir buvo pripažinta labiausiai nevykusia istorijoje. Savaitgalį ši nauja skulptūra buvo pristatyta Sharm al-Sheikhe.
2018-11-05

Salah įvartis garantavo dar vieną „Liverpool“ pergalę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos aštuonerios 9-ojo turo rungtynės. Vėliausia dvikova vyko Hadersfieldo mieste, kur vietos „Huddersfield“ metė iššūkį sėkmingai čempionate rungtyniaujantiems „Liverpool“ futbolininkams. Tiesa, didelės intrigos komandos nesukūrė. „Huddersfield Town“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje neprilygo Jurgeno Kloppo auklėtiniams iš Liverpulio.