saganas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saganas“.

„Tour de France“ lenktynes pirmą kartą laimėjo Didžiosios Britanijos dviratininkas

99-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ nugalėtoju tapo britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins, „Sky“). Jis tapo pirmuoju Didžiosios Britanijos dviratininku, laimėjusiu šias prestižines lenktynes. 32-ejų metų B. Viginsas 3488 km nuvažiavo per 87 val. 34 min. 47 sek. Antrąją vietą užėmė nugalėtojo tėvynainis ir komandos draugas Kristoferis Frūmas (Christopher Froome). Jis nuo B. Viginso atsiliko 3 min. 21 sek.
2012-07-22

„Tour de France“ lenktynių šeštąjį etapą laimėjo slovakas P. Saganas

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ šeštąjį etapą penktadienį laimėjo slovakas Peteris Saganas („Liquigas-Cannondale“). Trečiąją pergalę iškovojęs 22-ejų metų Slovakijos dviratininkas 207,5 km nuvažiavo per 4 val. 37 min. Antrąją vietą užėmė vokietis Andrė Graipelis (Andre Greipel, „Lotto Belisol“), o trečiąją - australas Metjus Harlis Gosas (Matthew Harley Goss, „Orica GreenEdge“). Kartu su nugalėtoju finišavo aštuoni dviratininkai.