sadistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sadistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sadistas“.

Vilniuje siautėja kačių žudikas maniakas: žmonės apimti siaubo – bijo dėl savo augintinių gyvybės

Vilniuje, Markučiuose, siautėja kačių žudikas maniakas. O gal net ne vienas. Neseniai žmonės rado prie tvoros su viela ant kaklo pririštą negyvą katiną. Žmonės spėlioja, ar jį sadistas uždusino, ar katinas pats pasismaugė mėgindamas ištrūkti. Tai jau ketvirtas kartas, kai vienoje gatvėje kažkas žiauriai išniekina katinus. Vienas sausį rastas sušaudytas, vėliau žmonės aptiko nupjautą katino galvą, o birželį maiše rado dvi nukirstas galvas ir kojas.

Sadistą maniaką iš Utenos išdavė jo praeitis: nužudęs moterį, ją dar ir išniekino

Ši kriminalinė istorija sugrąžina mus į 1998-siuos. Konkrečiai Utenos rajoną, Pakalniškių kaimą. Ten esančiuose namuose buvo rastas 65-erių moters lavonas. Jos kūnas buvo pridengtas antklode, todėl pro šalį ėjusi kaimynė pagalvojo, kad savaitę sirgusi moteris mirė. Moteris apie tai pranešė kitame rajone gyvenančiam senolės sūnui. Vyras į vidų pateko tik per namo langą, bet tai, ką išvydo jį tiesiog sukrėtė.

Lietuvą pašiurpinęs sadistas iš valstybės prisiteisė apvalią sumą

Prieš dešimtmetį visą Lietuvą sukrėtusį nusikaltimą įvykdęs tuomet net 18 metų dar neturėjęs Julius D. iš Pravieniškių pataisos namų prisiteisė 1 tūkst. eurų kompensaciją. Į teismą bausmę jau atlikęs žudikas kreipėsi dėl esą netinkamai kalinimo metu suteiktų medicinos paslaugų. Medikų pagalbos bausmę atliekant Pravieniškėse Juliui D. prireikė dėl rankos plaštakos traumos, patirtos 2018 m. liepos 19-ąją. Po medikų apžiūros jam nustatytas delnakaulio lūžis.

Sunku patikėti žiaurumu: auką uždaužę girti sadistai išmetė kūną gatvėje

Nusikaltimas Luokės miestelyje (Telšių raj.) įvykdytas dar 2018-ųjų kovą, bet apie bausmes Sidas Kazlauskas ir Kazys Pašakarnis išgirdo tik prieš 2 mėnesius. Juos abu teismas pripažino kaltais dėl nužudymo ir nuteisė po 13 metų kalėjimo. Vis dėlto, abu nuteistieji iškart suskubo rašyti apeliacijas. Šios šiuo metu nagrinėjamos Lietuvos apeliaciniame teisme. Tiesa, žudikų prašymai skiriasi kaip diena ir naktis. S. Kazlauskas prašo sušvelninti jam paskirtą 13 metų laisvės atėmimo bausmę.

Smūgis moterį garaže nukankinusiam sadistui: jį ketino išleisti į laisvę, bet persigalvojo

Kraupus nusikaltimas buvo įvykdytas dar 1998-ųjų balandžio 24-ąją, kai pusbroliai Darius Ambrasas ir Rolandas Palukaitis sugalvojo žiaurų „praturtėjimo“ planą. Jie pagrobė moterį su dviem mažamečiais vaikais bei reikalavo už paleidimą sumokėti 25 tūkst. dolerių. Lina L. į žudikų spąstus buvo įviliota itin paprastai. Ji dažnai gaudavo siuntų iš Vokietijoje gyvenančių giminaičių, o šeimos pažįstamas R. Palukaitis ne sykį buvo jas pristatęs.

Kol ieško pavojingo bėglio iš Kauno, kaliniams žada daugiau laisvių

Dar nuo praėjusio penktadienio nesėkmingai ieškoma pabėgusio itin pavojingo nusikaltėlio Andriaus Kalasiūno. Kaune iš statybvietės Laisvės alėjoje pasišalinęs be sargybos priežiūros dirbęs nuteistasis – pagarsėjęs sadistas, nuteistas už buvusios savo merginos, nusprendusios jį palikti, neteisėtą laisvės atėmimą ir pasikėsinimą nužudyti itin žiauriai kankinant.

Priešmirtinė jauno lietuvio žudiko išpažintis: „Aukas pribaigdavau, kad jos nesikankintų“

Neįtikėtina, kiek žiaurumo gali slypėti jauno žmogaus širdyje. Ši istorija apie bausmės iki gyvos galvos sulaukusį Robertą Jemeljanovą. Už grotų jis atsidūrė būdamas vos 21-erių, o nusikaltimus, savaime suprantama, pradėjo daryti gerokai anksčiau. Iš karto patikslinsime, kad šiuo metu šio sadisto nebėra gyvųjų tarpe. Keletą metų apie padarytus nusikaltimus jis galvojo sėdėdamas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.
Kriminalai 2018-04-21

Kriminaliniai archyvai. Sadistą maniaką išaiškino per penkias minutes

Ši kriminalinė istorija sugrąžina mus į 1998-siuos. Konkrečiai Utenos rajoną, Pakalniškių kaimą. Ten esančiuose namuose buvo rastas 65-erių moters lavonas. Jos kūnas buvo pridengtas antklode, todėl pro šalį ėjusi kaimynė pagalvojo, kad savaitę sirgusi moteris mirė. Moteris apie tai pranešė kitame rajone gyvenančiam senolės sūnui. Vyras į vidų pateko tik per namo langą, bet tai, ką išvydo jį tiesiog sukrėtė.
Kriminalai 2018-03-23

Pavojingas gyvenimas su sadistais

Užmušęs žmoną sadistas vyras ėmė karšti kailį kitai ne mažiau kantriai sugyventinei, o sadistinių polinkių turinti moteris peiliu pribaigė nuolankų sugyventinį. Istorijos rodo, kad mušeika ar sadistas siautėja tik tada, kai suranda nuolankų gyvenimo partnerį. Ir tai galioja tiek vyrams, tiek moterims. Labai tipiška tokio gyvenimo istorija nutiko Šilutės rajono Katyčių kaime, kur gyveno 69 metų Valentinas Martinkus. Pernai sausio 11-ąją šio kaimiečio žmona Elvyra rasta mirtinai sužalota.
Kriminalai 2013-04-20

Sadistas dešimtimis žudydavo šunis, o vaizdus dėdavo į internetą

Ukrainos sostinės Kijevo policija sulaikė 19 metos iškrypėlį, kuris žudydavo benamius šunis, o vaizdus sudėdavo į internetą. Jaunuolio egzekucijų vaizdai sukėlė tikrą skandalą, kai paaiškėjo, kad Aleksejus B. sukūrė visą šunų medžiotojų bendruomenę, kuri dešimtimis naikino šunis, praneša Life News. 19 metų Aleksejus gyveno su mama ir močiute. Įdomu tai, kad jų namuose gyveno ir šuo, ir katė. Sadisto giminaičiai apie Aleksejaus veiklą nieko nežinojo.
2011-11-17
REKLAMA
REKLAMA

Kadyrovas gelbsti Lietuvos futbolą

Prieš dvidešimt metų Lietuvai deklaravus, kad ji atsikuria kaip nepriklausoma valstybė, šalies sportininkai masiškai traukėsi iš sovietinių čempionatų, federacijų, o ir atkurtas Tautinis olimpinis komitetas beldėsi į visas tarptautines duris. Iškentė, prisibeldė ir net spėjo į Barselonos olimpines žaidynes. Netrukus Lietuvos politikai ėmė demonstruoti bent jau moralinę paramą nelaimingam Šiaurės Kaukazo kraštui – Čečėnijai, kuri taip pat norėjo valstybingumo.

Šeimininko plaktuku sunkiai sužalotas šuo išgyveno kritinę naktį (papildyta 10.40)

Šeimininko plaktuku sunkiai sužalotas šuo išgyveno kritinę naktį. Všį „Penkta koja“ atstovų teigimu, šuns būklė stabilizavosi. (Papildyta. Šeštadienis, 10.40) Portalas Balsas.lt susisiekė su Všį „Penkta koja“ atstovais, kurie patikino, kad šuo jaučiasi geriau, o jie tikisi gero rezultato. „Tikimės, kad blogiausia jau praeityje. Šuniukas išgyveno sunkią naktį, o jo būklė šiuo metu stabilizavosi. Baksas pats laka, neatsisako maisto.

Teismas šuns kankintoją pripažino kaltu

Ukmergės rajono apylinkės teismas, gegužės 4 dieną, pagreitinto proceso metu, paskelbė nuosprendį vilniečiui 42 metų Jonui Steponavičiui, kuris buvo suimtas teismo salėje ir Ukmergės policijos komisariato areštinėje praleis 75 paras. Vyriškis, balandžio 24 dieną, svečiuodamasis Šešuoliuose, nutarė nugalabyti savo draugės šunį, kurį grandine pririšo prie savo automobilio „Audi 100 Avant“ ir pradėjo važiuoti.
Į viršų